Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

INNSiDE Ibiza

🇪🇸Spanje
San Antonio
hotel
Logies en ontbijt

INNSiDE Ibiza is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 mei 2026, 8 dgn
Charleroi
 654

Bekijk ook deze aanbiedingen

Quinta do Freixo

Soort:
Ik ben altijd op zoek naar iets unieks en bijzonders. Dat dit zich niet alleen maar vertaalt naar luxe plekjes, merkte ik toen ik Quinta do Freixo vond: een agriturismo waar je de schoonheid van het authentieke en Portugese leven ontdekt.

Vanochtend zat ik op het terras met Luis, de eigenaar van Quinta do Mel en nam een hap van een cracker met zijn eigengemaakte tomatenjam. 'Wat verrukkelijk!' lachte ik. 'Als je dit lekker vindt, moet je eens bij mijn vader kijken,' en niet veel later sprong ik dol van enthousiasme in de auto. Want naast dat zijn vader de heerlijkste producten verbouwt, kun je er ook verblijven in authentieke Portugese sferen.

Het landschap is schitterend, heuvels glooien, het groen knalt. Eenmaal aangekomen bij Quinta do Freixo staat Miquel mij op te wachten. 'Welkom in het echte Portugese landleven!' Samen lopen we rond, want alle gasten verdienen hier een tour. Langs het zwembad, de velden met groenten en fruit, het maïs, graan, thee en zelfs kurk wordt er hier geproduceerd. Als ik de natuur was, zou ik ook hier neerstrijken om te bloeien, bedenk ik me. 'Ruik eens.' En voor ik het weet sta ik met verse oregano en tijm in mijn handen. Mijn maag begint langzaam te knorren. En na al deze pracht, duiken we het hotel in. Dezelfde authentieke sfeer poef je er direct. Ook hier viert het Portugese leven in al haar eenvoud hoogtij.

In mijn kamer ga ik zitten op mijn bed en kijk om me heen. Ik kan niet wachten tot het ontbijt als ik al dat lekkers van het land mag proeven. Er is niks mis met deze authenticiteit, bedenk ik me. De zon schijnt door het raam. En ik glimlach een Portugese lach.  Ik kijk al uit naar morgen, want dan ga ik een fiets huren en de prachtige natuur verder ontdekken..

Vanaf

 696

Hotel Haven Beach

Met het zandstrand voor de deur, winkeltjes en restaurants om de hoek, is Hotel Haven Beach een ideaal plekje voor een mooie vakantie op het eiland Rhodos. In dit kleurrijke hotel staat genieten voorop en dit kan op allerlei manieren. Voor een frisse duik, wandel je zo naar zee, maar het is ook mogelijk om een kamer te reserveren met privézwembad, heerlijk om af te koelen! De dag begint met een ontbijt en daarna ligt de dag voor je open; wordt het een dagje luieren of ga je het eiland verkennen? Er valt genoeg te beleven!

Vanaf

 554

Nijlcruise 5* & Albatros Makadi Resort 5*

Soort:
Deze reis is ongelofelijk uniek! Nog nooit had je de gelegenheid om 15 dagen te genieten van al het moois wat Egypte je te bieden heeft tegen zo'n scherpe prijs. Onze Egypte inkopers hebben er alles aan gedaan om iets bijzonders te contracteren.

Vanaf

 1.172