Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Els Pins Resort & Spa

🇪🇸Spanje
San Antonio
hotel
Logies
Els Pins Resort & Spa is een prachtig 4-sterrenhotel gelegen in de baai van Sant Antoni de Portmany. Het is een fantastisch resort met spa dat het beste uitzicht op de Middellandse Zee biedt. In Els Pins Resort & Spa vind je alle diensten en gemakken om van jouw vakantie te genieten op slechts 20 meter afstand van de zee. Het hotel heeft een groot wellnesscentrum, waar je kunt genieten en ontspannen na een lange dag sightseeing en zonnebaden. Het resort beschikt over twee restaurants en twee bars, waarvan één bij het zwembad voor een verfrissend drankje. Els Pins Resort & Spa streeft ernaar een comfortabel en gastvrij verblijf te bieden, waar je kunt genieten van een heerlijke vakantie op dit prachtige eiland!

Els Pins Resort & Spa is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 oktober 2026, 5 dgn
Amsterdam
 346

Bekijk ook deze aanbiedingen

Birds Bay

Wanneer ik mijn ogen sluit, hoor ik het ritselen van de bladeren, het gezang van vogels en het zachte fluisteren van de zee. Wat een plek om tot rust te komen… Mijn appartement in Birds Bay voelt als een heiligdom, een oase waar de tijd lijkt stil te staan. Vanaf het balkon zie ik bloemen in volle bloei, hoor ik het ritme van de natuur en schittert in de verte het water van het infinity pool. Ik voel me licht hier, alsof alles om me heen me uitnodigt om te ademen, te vertragen en gewoon te zijn. De naam van deze plek is geen toeval: in het voorjaar verandert de baai in een waar paradijs voor vogelaars. Dwerguiltjes, Spaanse mussen en talloze andere soorten stoppen hier tijdens hun trek, en van de zomer tot vroeg in de herfst biedt de baai ook heilzame wateren en meer. Geen wonder dat Eleni haar suites en villa's liefdevol “Birds Bay” heeft genoemd. En ik? Ik beschouw het als een verborgen parel.

Birds Bay ligt op een groene heuvel langs de kust van Lesbos, met uitzicht op een baai zo blauw dat het wel geschilderd lijkt. De moderne appartementen zijn opgefrist met aardse materialen, natuurlijke tinten en een serene inrichting-denk aan fris linnen, vernieuwde badkamers en subtiele accenten die rust uitstralen. Hier verblijf je in een sfeer van welzijn, speciaal ontworpen voor ontspanning en vernieuwing. Deze bestemming verwelkomt gasten vanaf 12 jaar, zodat de rust van deze unieke locatie gewaarborgd blijft. Met een sfeervol verlicht pad dat leidt naar de wellnessruimte, het zwembad, ligbedden met uitzicht op de zonsondergang en ochtenden gevuld met vogelgezang, is elke dag hier een ode aan eenvoud en schoonheid.

Vanaf

 735

Three Corners Happy Life

Soort:
Het Selections hotel Three Corners Happy Life Beach Resort ligt in duikersparadijs Marsa Alam en behoort tot de populaire Belgische keten Three Corners. Er zijn diverse snorkel- en duikmogelijkheden en allerlei leuke activiteiten voor jong en oud.

Het hotel ligt op een rustig plekje, tussen de Sahara en de kristalblauwe zee. De omgeving is zo rustig, dat als je goed luistert, je de zee kunt horen ruisen en dat het strand vlak voor de deur, speciaal en alleen geschikt is voor gasten van het hotel. Om in de ontspanningsmodus te blijven, biedt het hotel alle voorzieningen die je nodig hebt voor een relaxte vakantie. Zo vind je er bijvoorbeeld een minisupermarkt, een strandbar, twee restaurants en een souvenirwinkeltje. Schuif gezellig aan in de bedouinentent en proef de Egyptische keuken. Wie zin heeft in wat meer actie kan met een duikbril de zee in of zich wagen aan een potje beachvolley.

Waar iedereen enorm 'happy' van wordt bij Three Corners Happy Life Beach Resort, is het waterpark. Hier kun je van maar liefst drie stoere waterglijbanen roetsjen of met je oogjes dicht over de 'lazy river' dobberen! Ook is er een kidssplash waterspeelplein in piratenthema, eindeloos vermaak!

Vanaf

 560

Aloni Cottages

Als je op een van de mooiste plekjes van het eiland bent, gelegen op een heuvel, aan een bosrand en met de mooiste vergezichten op zee… Tja, dan kun je niet anders dan je realiseren hoe wonderschoon de kracht van Moeder Aarde is. Eigenaar Yiannis dacht: hier wil je toch elke dag wakker worden tijdens een vakantie op Kefalonia? Hij bouwde naast de eeuwenoude en beroemde dorsvloer vier kleine studio's en een villa en noemde het de Aloni Cottages. Gebouwd in de stijl van het eiland, met natuurlijke materialen en zo pittoresk als het maar kan. En verderop ligt zijn taverne, waar de houtoven de lekkerste Griekse maaltjes bereid met ingrediënten van het land.

"A way of life", zei Yiannis toen we langs het zwembad liepen en ik voor de zoveelste keer stopte om te genieten van de stilte en het uitzicht op zee. Hier naartoe rijden, was al een feest. Langs dichtbeboste heuvels waar je bij elke open plek niets anders kon dan stoppen om te kijken naar wat je nu weer voor moois zag. "De meubels zijn verderop gemaakt, als het maar 'natuurvriendelijk' is én in de stijl van het eiland." Ik moest glimlachen. En omdat ik nog wat bedenktijd nodig had in welk mooie natuurstenen huisje ik wilde verblijven, gingen we eerst onze maag verwennen.

En dat doen we nu. Yiannis schuift tomaten uit eigen tuin in de houtoven. Ik moet denken aan zijn 'natuurvriendelijk'. Want dat word je hier vanzelf. Zo mooi, zo natuurlijk, zo sereen. Ik zucht diep. "Ik kies voor het huisje met het terras dat uitkijkt over de bossen en de zee. Met de groene luikjes en de dikke stenen muren." Yiannis steekt zijn duim op. De lekkerste geuren dringen mijn neus binnen. "A beautiful way of life it is!" lach ik en steek mijn duim hoog in de lucht.

Vanaf

 711