Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Los Felices – The Fashion Hotel – adults only

🇪🇸Spanje
San Antionio Bahia
hotel
Logies

Los Felices – The Fashion hotel is gebaseerd op de stijl van Palm Springs uit de jaren 60. De kamers zijn gewijd aan Spaanse – en internationale ontwerpers en allemaal voorzien van dat chique vleugje mid-century-stijl.

De twee pastelgekleurde zwembaden vormen het hippe middelpunt van dit vakantieadres. Relax op het terras in één van de loungestoelen, huur een privécabana en kijk uit naar de DJ in de DJ-booth. Het restaurant is trendy ingericht met een mediterraan tintje en het menu is top! In de boutique vind je geselecteerde vintage-stukken van verschillende samenwerkende merken en ontwerpers en de kiosk verkoopt modetijdschriften. Bovendien is er een club die doet denken aan ‘Saturday Night Fever’, waar je tot het ochtendgloren kunt dansen met speciale sessies die je nergens anders op het eiland vindt.

Los Felices – The Fashion Hotel – adults only is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 oktober 2026, 6 dgn
Charleroi
 562

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hilton Cancun All

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Cancun? Hotel Hilton Cancun an All-Inclusive Resort is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 405 reizigers beoordelen Hotel Hilton Cancun an All-Inclusive Resort gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Hilton Cancun an All-Inclusive Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Mexico? Boek jouw vakantie naar Hotel Hilton Cancun an All-Inclusive Resort vandaag nog!

Vanaf

 1.675

Alua Boccaccio

Soort:
Alua Boccaccio ligt midden in het toeristische centrum van Alcudia en op slechts een klein stukje lopen van het prachtige strand. Het hotel heeft een zwembad met een gezellig terras, waar je kunt genieten van een verfrissend drankje. Ondertussen organiseert het animatieteam leuke activiteiten voor jong en oud.

Op het strand zit beachbar 'Alua Boccaccio', waar net als in het hotel, de drankjes inclusief zijn. Langs het strand loopt een lange boulevard, die helemaal doorloopt tot aan de mooie haven van Alcudia. Leuk, voor als je 's avonds een gezellige wandeling wilt maken!

Vanaf

 618