Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel H10 Delfin

🇪🇸Spanje
Salou
hotel
Volpension
Hotel H10 Delfin bevindt zich in het centrum van Salou in een levendige winkelstraat, op slechts 200 m van het Levante-strand. Er zijn twee zwembaden waarvan één met hydromassage. In het buffetrestaurant worden sommige gerechten klaargemaakt waar je bij staat en voor een fruitige cocktail kun je terecht bij de poolbar of in de lobbybar. Het Blue Team organiseert in het hoogseizoen allerlei activiteiten en zorgt ’s avonds voor een leuke show.

Hotel H10 Delfin is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 september 2026, 8 dgn
 450

Bekijk ook deze aanbiedingen

Ioni

Verblijven in een aangename accommodatie in Paralia? Hotel Ioni is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 245 reizigers beoordelen Hotel Ioni gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Ioni, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Ioni vandaag nog!

Vanaf

 350

Tandem Puerto Chico

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Cadiz? Hotel Tandem Puerto Chico is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's van Hotel Tandem Puerto Chico, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Tandem Puerto Chico vandaag nog!

Vanaf

 344

AMR – Durres

Soort:
Ben je op zoek naar een ideaal hotel aan het strand? Dan is dit hotel in Durrës echt wat voor jou! AMR Hotel - Durres is een 4-sterrenhotel in Albanië. Het heeft een perfecte ligging aan het strand Shkëmbi i Kavajës. Daarnaast heeft het hotel zelf ook leuke faciliteiten. Zoek afkoeling in het buitenzwembad, neem een cocktail aan de bar of ga lekker ontspannen op het privéstrand. Elke ochtend begint sowieso goed met een lekker ontbijt bij het hotel! Boek je verblijf bij AMR Hotel - Durres en geniet van een heerlijke vakantie in Albanië!

Vanaf

 333

Casa da Portela de Sampriz

Soort:

Soms kom ik op een plek waar mijn mond gelijk open valt - en precies dát gebeurde toen ik Casa da Portela de Sampriz binnenstapte. Terwijl de geur van versgebakken brood en rijpe appels uit de boomgaard me tegemoet kwam, voelde ik meteen hoe warm het hier is - niet alleen door de zon, maar vooral door de oprechte gastvrijheid van Alberto en Leonor. Het was alsof ik bij familie logeerde. De zon piepte tussen de groene heuvels door en ik startte mijn dag met een duik in het zwembad. Hier hoeft niets, en mag alles. Elke kamer ademt geschiedenis én comfort, met houten plafonds, authentiek meubilair en zachte bedden die uitnodigen tot uitslapen.

Casa da Portela de Sampriz is een charmant landhuis in het noorden van Portugal, gelegen in het groene hart van de Minho-regio, vlak bij Ponte da Barca. Met slechts vijf kamers is de sfeer intiem en persoonlijk. Het huis dateert uit de 18e eeuw en bevat zelfs elementen uit de 15e eeuw - perfect voor wie houdt van historie en karakter. Gasten kunnen relaxen bij het zoutwaterzwembad, wandelen door de appelboomgaard of genieten van een wijnproeverij ter plaatse. Elke ochtend wordt het ontbijt geserveerd in buffet-/familievorm, in een warme setting waar je je meteen thuis voelt. Echt een plekje waar je met een warm gevoel weer naar huis terugkeert.

Vanaf

 709