Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Ik ben toe aan een vakantie waar ik helemaal tot mezelf kan komen, zonder reuring om me heen, en waar de natuur dicht bij me staat. Zo vond ik Hotel Cala Joncols aan de Costa Brava, in het geliefde stadje Roses. Dit bijzondere adresje, omringd door olijf- en pijnbomen, is het eerste hotel in de omgeving dat een Biosphere-certificaat heeft ontvangen. Dit certificaat is een bewijs van hun toewijding aan milieubehoud en duurzaamheid, en het maakt je verblijf hier extra speciaal!
Hotel Cala Joncols biedt een authentiek verblijf met kamers die uitkijken op de zee, het zwembad of de sfeervolle tuin. Voor totale ontspanning kun je terecht in de privé wellness, die je van tevoren kunt reserveren voor jezelf. Hier geniet je in alle rust van de sauna, jacuzzi en het zwembad. Het hotel is daarnaast een ideaal vertrekpunt om de omgeving te verkennen. Op slechts een uur rijden ligt Figueres, waar je onder andere het indrukwekkende Dalí-theatermuseum kunt bewonderen.
In het Bulgaarse Sveti Vlas ligt het luxe Excellent hotel Voya Beach Resort. Jong of oud, je komt de dagen heerlijk door. Zo is er voor de kleine vakantiegangers een kidsclub waar plezier op nummer één staat. Jijzelf komt helemaal bij aan het zalige zandstrand of op de ligbedjes aan het zwembad. Hiervandaan heb je goed zicht op de kleintjes die van de glijbanen af sjezen.
Voor wellness ben je in het Voya Beach Resort op de goede plek. Dompel je onder in het Turkse stoombad, neem een behandeling in de hamam of relax in de sauna. Ben je in voor het actievere werk? Ga dan naar de gym of sla een balletje op de tennisbaan.
Na je vakantie ben je zéker een culinaire ervaring rijker. In de verschillende restaurants geniet je van de lekkerste gerechten en eet je de hele dag zoveel als je lust. Naast de algemene restaurants en bars, zijn er ook twee à-la-carterestaurants waar je kiest tussen Bulgaarse en internationale gerechten. Wil je er een keer op uit? Met een taxi sta je binnen 5 minuten in de haven van Sveti Vlas met al haar horeca en winkels. Of rijd door en dan ben je binnen 20 min in het centrum van Sunny Beach.