Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Marina Bayview

🇪🇸Spanje
Puerto Rico
aparthotel
Logies
Marina Bayview is een stijlvol en modern aparthotel met prachtig uitzicht op de haven van Puerto Rico. Zoek een plekje bij het zwembad en geniet van de vergezichten over de Atlantische Oceaan. Je komt hier helemaal tot rust want dit hotel is alleen voor volwassenen. Elk moment van de dag kan je dus heerlijk ontspannen. Ga lekker bubbelen in de jacuzzi of wandel naar het centrum van Puerto Rico en geniet van een glas bubbels op een terras. Bij terugkomst ga je naar het beste plekje van Marina Bayview. De sauna met het grote panorama raam waardoor je ook hier prachtig uitzicht hebt.

Marina Bayview is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 april 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 501

Bekijk ook deze aanbiedingen

New Garden Luna Side

Soort:
Ben je op zoek naar een ontspannen vakantie aan de Turkse Rivièra? Aparthotel New Garden Luna Side is een comfortabel 2-sterren aparthotel, gelegen in de populaire badplaats Side. Met het strand op slechts 900 meter afstand en het levendige centrum van Side binnen handbereik, biedt dit hotel de ideale uitvalsbasis voor zowel ontspanning als avontuur. Gasten waarderen vooral de vriendelijke service en de gezellige sfeer. Met diverse faciliteiten, waaronder een buitenzwembad en een restaurant, zorgt Aparthotel New Garden Luna Side voor een aangenaam verblijf. Boek vandaag nog je vakantie bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 186

10 dg cruise West Mid Zee Celebrity Equinox

Soort:
Heb je zin in een mooie cruise met de Celebrity Equinox over de Westelijke Middellandse Zee? Het schip vaart naar de mooiste parels van Italië. Vaar als eerst richting de hoofdstad van de pizza Napels. Wandel rond door de historische stad en bezoek de Amalfikust. Vaar verder richting La Spezia, beroemd om de vijf kleurrijke dorpjes langs de rotsachtige kust. Het schip vaart verder richting Marseille, de stad heeft een rijke geschiedenis en staat bekend om haar levendige sfeer. Er is genoeg te doen aan boord van de Celebrity Equinox. Geniet van de vele restaurants en bars aan boord, van casual tot verfijnde specialiteiten. Of kom helemaal tot rust in The Retreat, een exclusief gedeelte met zonneterras en lounge. Ook fijn, je kunt heerlijk relaxen in de Persian Garden of de adults only Solarium.

Vanaf

 1.654

11 dg cruise Oost Mid Zee Celebrity Ascent

Welkom aan boord van de Celebrity Ascent! Dit schip is de nieuwste in de vloot van Celebrity Cruises. Met dit schip zal je varen richting de mooiste plekken van de Oost Middellandse Zee. Met als eerste stop Messina, bekend om zijn rijke geschiedenis en de indrukwekkende kathedraal. Het schip vaart verder richting Dubrovnik, een prachtige kuststad bekend om de middeleeuwse stadsmuren en smalle straten. Daarnaast gaat het schip naar de geboortestad van de pizza Napels. Een levendige en historische stad die bekend staat om zijn rijke cultuur. Aan boord van de Celebrity Ascent is genoeg te doen. Een bijzonder kenmerk aan het schip is de Magic Carpet, een beweegbaar glazen terras. Daarnaast heeft het schip verschillende infinity pools en een Rooftop Garden. Heb jij je koffers al gepakt?

Vanaf

 2.578

Fly & Go Mitsis La Vita Beach Hotel

Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/rhodos/) Als je lekker onder de Griekse zon vakantie wilt vieren en écht alleen maar relaxen, zoek niet verder. Mitsis La Vita Beach Hotel heeft uitstekende kamers die voorzien zijn van alle gemakken die je nodig hebt voor een relaxte vakantie. Het oude, middeleeuwse centrum van Rhodos-Stad staat op de UNESCO werelderfgoedlijst, waar je verschillende invloeden en bouwstijlen ontdekt, alsof je in een tijdreismachine bent gestapt! Als je weer terug in deze tijd bent, dan wandel je naar het strand om daar je handdoekje uit te rollen en van de Griekse zon te genieten. Op ca. 100 meter vind je winkels, bars en restaurants en op ca. 500 meter ben je bij de haven met het Saint Nicholas fort en vuurtoren. Met je huurauto is er genoeg te doen of te zien in de omgeving en je raakt niet uitgekeken. Heb je genoeg gezien? Neem dan een verfrissende duik in het zwembad en ga lekker op je ligbedje liggen. Wel nadat je bij de bar een cocktail hebt besteld, het is per slot van rekening vakantie. Heb je alleen overnachting met ontbijt geboekt? Voor je lunch of diner kun je ook prima in Rhodos-Stad terecht en als je daar dan toch bent, loop dan even door naar de Acropolis om de benen te strekken en een beetje cultuur te snuiven. Verder hoef je helemaal niets te doen op je vakantie, want je wilt uiteraard ook relaxen. Heb jij je vakantie al geboekt?

Vanaf

 680