Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Miramar

🇪🇸Spanje
Puerto De Soller
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Puerto De Soller? Miramar is een comfortabel 2-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3645 reizigers beoordelen Miramar gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Miramar, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Miramar vandaag nog!

Miramar is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

24 februari 2027, 8 dgn
Keulen
€ 522

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa

Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa is een prachtig en luxe vijfsterren resort direct aan het strand omringd door de blauwe Egeïsche Zee. Tijdens een vakantie in deze Excellent, voor alleen volwassen gasten, zal het je aan niets ontbreken en gaat relaxen helemaal vanzelf. De meerdere zwembaden en ligbedden om uren op weg te dromen, helpen je daar wel bij.

De exclusieve restaurants, om de smaakpapillen te prikkelen, laten je à la carte dineren met volledige bediening. In de street-food corners maak je kennis met variërende Griekse, Italiaanse maar ook Aziatische hapjes. De champagnebar doet er nog een schepje bovenop en geeft je het ultieme vakantiegevoel.

Het uitstekende wellness center biedt een scala aan behandelingen die je lichaam en geest verkwikken en helpen je volledig op te laden. Optimaal genieten hier! 

Vanaf

€ 1.419

UNA One Milano

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in San Donato Milanese? UNA Hotels The One Milano is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1784 reizigers beoordelen UNA Hotels The One Milano gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van UNA Hotels The One Milano, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar UNA Hotels The One Milano vandaag nog!

Vanaf

€ 424

Guarda il Mare

Guarda il Mare Wat een uitzicht! Welkom in Guarda il Mare, een betoverende oase omgeven door olijfbomen en cipressen in het schilderachtige dorp Tsoukalades. De naam Guarda il Mare, wat 'uitzicht op zee' betekent, kenmerkt deze plek. Deze unieke locatie biedt namelijk een adembenemend uitzicht op het helderblauwe water van de Ionische Zee. Door dit prachtige zicht wordt je echt betoverd! Moderne en luxe villa's De fijne privé villa's zijn van alle gemakken voorzien en zijn een mix van traditionele charme en moderne luxe. De comfortabele slaapkamers, volledig uitgeruste keuken en de gezellige woonkamer doen je meteen thuis voelen. Spring je zwembad in en voel de warme Griekse zon op je huid. Op de lekkere loungebedjes kom je helemaal tot rust, dit is pas echt vakantie. Op deze plek kom je helemaal tot rust en geniet je van de geweldige natuur om je heen. En natuurlijk dat panorama uitzicht! Centraal gelegen op Lefkas In de omgeving van Guarda il Mare is genoeg te zien en te doen! Dus stap je huurauto in en ga op ontdekkingstocht. Vlakbij het pittoreske dorpje Tsoukalades ligt het Klooster van Faneromeni. Dit klooster biedt een prachtig uitzicht over Lefkas-stad en de omliggende kust. En ook Lefkas-stad ligt op slechts op 15 minuten rijden van de villa's. Struin door de smalle straatjes, winkeltjes en authentieke tavernes. 's Avonds kom je weer heerlijk thuis bij Guarda Il Mare. Ligging Guarda il Mare * Op 2 kilometer van het strand * Op 7.5 kilometer van centrum Lefkas-Stad * Op 1 kilometer van restaurants * Op 1 kilometer van winkels/supermarkt * Op 27 kilometer van de luchthaven Kamers * 3-kamervilla met privézwembad (4 volwassenen + een baby <3 jaar) * Formaat: ca. 63 m2 * Slaapkamer met tweepersoonsbed * Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden * Twee badkamers met douche, toilet en haardroger * Keuken met o.a. koelkast, kookplaat, magnetron en koffie-/theefaciliteiten * Woonruimte met (extra) sofabed * Airconditioning * Televisie * Kluisje * Wi-Fi * Wasmachine * Strijkplank en -ijzer * Terras met zitjes Faciliteiten * Ligstoelen en parasols * Welkomstpakket * Buitenkeuken * Privé parkeergelegenheid Extra's * Handdoekwissel: 1x per week * Bedlinnenwissel: 1x per week * (Tussentijdse) schoonmaak: 1x per week * Babybedje op aanvraag (gratis) * Accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk Verzorging * Je verblijft bij Guarda il Mare op basis van Logies

Vanaf

€ 788