Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Astoria Playa

🇪🇸Spanje
Puerto De Alcudia
hotel
Halfpension
Op zoek naar een ontspannen vakantie zonder kinderen? Astoria Playa is een stijlvol adults-only hotel in Puerto de Alcudia, op het zonnige Mallorca. Dit hoog beoordeelde hotel ligt op slechts 150 meter van het fijne zandstrand en biedt een oase van rust met luxe faciliteiten. Geniet van de prachtige zwembaden, relax op een Balinees bed of laat je culinair verwennen in het restaurant. Dankzij de uitstekende locatie, moderne kamers en exclusieve toegang tot Beachclub Kimera The Klub is dit de ideale bestemming voor een stijlvolle en zorgeloze 4-sterrenvakantie!

Astoria Playa is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 maart 2026, 8 dgn
Charleroi
 559

Bekijk ook deze aanbiedingen

Musa d Ajuda

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Funchal? Hotel Musa d Ajuda is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 217 reizigers beoordelen Hotel Musa d Ajuda gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Musa d Ajuda, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Portugal? Boek jouw vakantie naar Hotel Musa d Ajuda vandaag nog!

Vanaf

 563

Ilunion Islantilla

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Islantilla? Hotel Ilunion Islantilla is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 13501 reizigers beoordelen Hotel Ilunion Islantilla gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Ilunion Islantilla, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Ilunion Islantilla vandaag nog!

Vanaf

 341

Appartementen Villa Dora

Appartementen Villa Dora is een aantrekkelijke vakantieadres pal aan het strand. Hier ben je helemaal op de juiste plek voor een relaxte en ontspannen vakantie. Het bestaat uit drie bij elkaar gelegen gebouwtjes, hierdoor oogt het heel knus en sfeervol. De eenvoudige appartementen liggen rondom het zwembad.

In Villa Dora wordt je vriendelijk ontvangen door een gastvrije familie, hierdoor voel je je al snel thuis. Met een paar stappen lopen ben je al bij het strand, hier kun je genieten van een kristalheldere zee. Ook het knusse centrum ligt op loopafstand. Zin om het eiland te verkennen? Dan is dit de perfecte uitvalsbasis om de afwisselende omgeving te verkennen.

's Avonds is het heerlijk rustig en kun je een lekker hapje en een drankje nemen bij het sfeervolle restaurant van Villa Dora. Je kunt hier in de avond gezellig zitten en de lokale gerechten uit de omgeving proeven. Wil je graag een keer in de omgeving uit eten? Dan kun je een kijkje nemen in Chania, waar je vele authentieke restaurantjes vindt.

Vanaf

 416

Villa Sajona & Villa Berrenda

Soort:

Als ik denk aan vakantie, dan is dít de plek die ik voor me zie. Een prachtige blauwe lucht, een uitgestrekt landschap en een luxe villa die van alle gemakken is voorzien. Wegdromen hoeft even niet meer, want ik ben er echt. Ik ben bij Villa Sajona & Villa Berrenda op het fijne Spaanse eiland Fuerteventura. Mijn vakantie kan beginnen!

Je vindt de 2 moderne villa's in het dorpje Tiscamanita. Het zijn 2 ruime villa's met twee slaapkamers, twee badkamers en een fijne keuken met vaatwasser. De hoge plafonds, de rustieke materialen en het lichte kleurgebruik creëren een gevoel van rust en ruimte. Precies waar ik naar verlang. Ook buiten is overal aan gedacht. Zo vind je in de tuin een barbecue en een grote eettafel, de perfecte ingrediënten voor een zwoele zomeravond. Overdag ga ik namelijk graag op pad. Met de huurauto kan je hier heerlijk touren over het eiland. Zo kun je naar natuurpark Parque Natural de Corralejo, een kuststrook die bekendstaat om haar woestijnachtige schoonheid. Of breng een bezoek aan het dorpje Corralejo. Proef de lokale tapas, geniet van de zoete sangria en flaneer over de levendige promenade voordat je weer teruggaat naar je vakantieadres, weg van de massa. Een dag als deze sluit je maar op één manier af: met een verfrissende duik in het zwembad. En morgen? Dan gaan we gewoon weer door met onvergetelijke herinneringen maken.

Vanaf

 1.057