Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

THB Felip

🇪🇸Spanje
Porto Cristo
hotel
Logies

THB Felip is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 januari 2027, 8 dgn
Eindhoven
 293

Bekijk ook deze aanbiedingen

Eden

Soort:
Op zoek naar een luxe verblijf in het hart van Rome? Het 5-sterren Hotel Eden biedt een ongeëvenaarde ervaring. Gelegen nabij de beroemde Via Veneto en op korte loopafstand van de Spaanse Trappen, combineert dit hotel historische charme met modern comfort. De elegante kamers zijn ingericht met klassiek Italiaans meubilair en voorzien van airconditioning, een minibar en een led-tv met satellietzenders. Veel kamers bieden een adembenemend uitzicht over de stad. Begin je dag met een ontbijt in de panoramische eetzaal en geniet 's avonds van culinaire hoogstandjes in het met een Michelinster bekroonde restaurant La Terrazza. Met faciliteiten zoals een dakterras, gratis WiFi en een spa, is Hotel Eden de perfecte keuze voor een onvergetelijk verblijf in Rome. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 1.814

Nana Golden Beach

Beleef een gouden tijd bij het 5-sterrenhotel Nana Golden Beach Hotel in Chersonissos! Met een grandioze waterpark, diverse zwembaden en prachtig plekje aan de kust. En weet je waar gegarandeerd alle zorgen verdwijnen? In de uitmuntend verzorgde spa; voorzien van meerdere jacuzzi's, sauna, schoonheidssalon en zelfs een stoombad! Het binnenbad ziet er professioneel uit en perfect om even ongeremd baantjes te trekken. Ben je toe aan middag sport en spel? De keuze is reuze; maak je klaar voor een fitnesssessie, basketbalplezier, waterskiën en kano-mogelijkheden. Dit en veel meer beleef je bij Nana Golden Beach. Kids van jong tot oud hebben een passend aanbod om uit te kiezen. Verschillende kidsclubs en zelfs een oppas; zo weet jij zeker dat er goed voor de kleine hotelgasten gezorgd wordt. Reserveer snel jouw gezinsverblijf op Kreta!

Vanaf

 1.210

Tenuta Castellare di Tonda

Soort:
Eeuwen en eeuwen geleden waren er twee adellijke rijke families, de Medici en Strozzi, die elkaar het licht in de ogen niet gunden. Allebei hielden ze van de Toscaanse heuvels, de stilte en het zachte ochtendzonlicht. Trots waren ze ook op de weelderige kunst en de steden. De ene 'had' Florence. De ander Siena. Dankzij hun rijkdom bouwden ze de prachtigste gebouwen en lieten hun sporen na. Maar wie zwaaide de scepter?

In Tenuta Castellare di Tonda vond ik mijn antwoord, terwijl ik zat te genieten van het Toscaanse landleven in een van de landhuizen van jawel, de familie Strozzi. In het heetst van de strijd heb je vast behoefte aan stilte en bezinning, bedenk ik me, terwijl ik uitkijk over de pijnbomen, de wijnvelden en het zachte groen. 'Hier kom je tot rust', zeiden de eigenaren Stefano en Alessandro me. Met rijkdom is het zeker gebouwd, want met 280 hectare grond heb je hier alle ruimte om je gedachten de vrije loop te laten en je ogen de kost te geven. Er zijn twaalf vrijstaande landhuizen, met elk een eigen zwembad, privacy en appartementen waar ruimte, comfort en de Toscaanse stijl zegevieren. En dan is er nog een spa- en wellnesscentrum, een tennis- en golfbaan, plekjes om uren te turen en te wandelen. 'Peace and quiet', Stefano komt aanlopen. Ik glimlach en denk aan de twee families en hun eeuwige strijd. Verderop ligt het wonderschone Florence op me te wachten. 'De Medici's moeten maar even wachten', lach ik. Want ik blijf voorlopig bij de Strozzi's, in één van hun wonderschone creaties waar ik even terug ga in de tijd.

Vanaf

 638