Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Barcelo Margaritas

🇪🇸Spanje
Playa del Inglés
hotel
All Inclusive

Hotel Barcelo Margaritas is enorm geliefd bij jong & oud! Het is natuurlijk ook erg fijn dat dit hotel op een klein stukje lopen van winkelcentrum Gran Chapparal ligt en je, met de shuttleservice van het hotel, zo op het strand bent. Daarnaast kun je hier de beroemde én geliefde Barcelo-service verwachten.

Alle lichte kamers zijn gemoderniseerd en werkelijk een genot om in te verblijven. Ook beschikt het hotel over kamers die geschikt zijn voor eenoudergezinnen. Maar waar je ook voor kiest, ze zijn allemaal netjes en modern ingericht. Een ander groot pluspunt is dat je bij een verblijf in Hotel Barcelo Margaritas geen omkijken hebt naar het eten en drinken, want het all inclusive programma van het buffetrestaurant is uitgebreid en kent zowel lokale- als internationale gerechten.

Het hotel heeft fantastische voorzieningen. Zo zijn er twee zwembaden, waarvan de één vooral is gericht op families en baantjes trekken. Het andere zwembad is juist perfect om heerlijk te ontspannen. Beide zwembaden liggen in een fleurige tuin en zijn omringd met comfortabele ligbedjes. De beste spot is voor veel gasten de gezellige poolbar: een perfecte combinatie van verfrissende drankjes, snacks en goede muziek. Hier ontstaat het ultieme vakantiegevoel!

Barcly Club activiteiten

Kom je met kinderen? Dan biedt de Barcly Club oneindig vermaak in de vorm van veel entertainment en activiteiten voor alle leeftijden. Voor tieners is er de Teen Club One. Met diverse games, zitzakken en beats uit de speakers, is vermaak ook voor deze leeftijd altijd dichtbij.

Verblijven in nog meer luxe? Kies dan voor Royal Level met extra’s als o.a. VIP-all inclusive, apart zwembad, à la carte dineren.

Hotel Barcelo Margaritas is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

22 oktober 2026, 6 dgn
€ 994

Bekijk ook deze aanbiedingen

Delphin Diva

Soort:
Delphin Diva is 1 van de bekende Delphin hotels en zo luxe en comfortabel zoals je het gewend bent van de Delphin hotels. Delphin Diva is een geweldig hotel waar de natuur, zon en zee bij elkaar komen op een 230 m lang privé strand. Je wordt ontvangen met champagne en je hebt de keuze uit 8 restaurants, alleen dit al maakt je vakantie onvergetelijk!

Vanaf

€ 1.204

Clarion Amaranten

Soort:
Verblijven in een rustige buurt, maar toch op steenworp afstand van alle bezienswaardigheden? Vanuit dit fijne viersterrenhotel wandel je zo naar het centrum en het populaire stadhuis. Hier vertrekt ook de boot naar de Archipel van Stockholm. En wat dacht je van de vele musea die de stad kent? Met de metro ben je er in no time. Verwen je zelf na een dagje cultuur snuiven met een massage of bezoekje aan de sauna. Nog een duik in het zwembad en je dag kan niet meer stuk.

Vanaf

€ 820

Catalonia Reina Victoria

Soort:
Op zoek naar een luxe verblijf in het charmante Ronda? Het 4-sterrenhotel Catalonia Reina Victoria biedt alles voor een onvergetelijke vakantie. Gelegen op een klif, biedt dit hotel een adembenemend uitzicht op de Tajo-kloof en de omliggende bergen. Het historische gebouw uit 1906 combineert klassieke elegantie met modern comfort. Met een wellnesscentrum, buitenzwembad en een panoramisch restaurant is ontspanning gegarandeerd. Het bruisende centrum van Ronda ligt op slechts enkele minuten wandelen, ideaal om de rijke cultuur en geschiedenis van de stad te ontdekken. Laat je verwennen in Catalonia Reina Victoria en beleef Ronda op z'n best. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en verzeker jezelf van een onvergetelijke ervaring!

Vanaf

€ 511

Châtel Petit Châtel

Soort:
Châtel-Petit Châtel biedt een groot aantal, relatief goedkope, kleine appartementenchalets in plaats van de gebruikelijke accommodaties met appartementen die aangeboden worden in de meeste Franse resorts. De appartementen Châtel-Petit Châtel liggen dan ook verspreid over de wijk Petit Châtel, zijn van diverse eigenaren en verschillen daarom van inrichting. De afstand naar het centrum is 850 meter tot maximaal 2500 meter en de gratis skibus stopt op circa 150 meter. Met de stoeltjeslift Barbossine (op max. 1000m) ben je zo in het skigebied. Châtel-Petit Châtel is een ideaal startpunt om een tocht door de Portes du Soleil te ondernemen. Kies je vandaag voor de Zwitserse of Franse kant?

Vanaf

€ 375