Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Mogán Princess & Beach Club

🇪🇸Spanje
Playa De Taurito
aparthotel
All Inclusive

Mogán Princess & Beach Club is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

12 januari 2027, 8 dgn
Eindhoven
 717

Bekijk ook deze aanbiedingen

Blue Elephant Resort Hotel & Spa

Ik ben dol op Kreta. Op het heerlijke weer, de vriendelijke mensen, het lekkere eten en de prachtige natuur. Dit keer verblijf ik in het gloednieuwe Blue Elephant Resort Hotel & Spa; een bijzonder fijn adresje dat ik zeker ga onthouden voor een volgende keer!

Dit sprookjesachtige boetiekhotel ligt in het noordoosten van het eiland, in het dorpje Almyrida. Dat de suites nieuw zijn, is goed te zien aan de moderne inrichting, maar ook aan de luxe faciliteiten zoals het zwembad en de spa. Sommige suites hebben zelfs een privézwembad. Kun jij wel wat extra ontspanning gebruiken? Dan mag een bezoekje aan de sauna of hamam tijdens deze vakantie zeker niet ontbreken. Je kunt hier zelfs een Thaise massage boeken. Ook strandliefhebbers zitten hier goed. Je kan te voet naar het strand, maar met de huurauto wordt het helemaal makkelijk om de kustlijn van Kreta te ontdekken. Neem dan meteen de tijd om traditionele tavernes te bezoeken en te proeven van al het lekkers dat het eiland te bieden heeft. Zorg wel dat je wat ruimte overhoud, want het hotel heeft ook een eigen restaurant waar chef-kok Alexandros Parastatidis verrukkelijke Griekse gerechten bereidt.

Vanaf

 1.064

Il Bagolaro

Soort:
Zodra ik uit mijn auto stap, weet ik wat ik moet doen. De prachtige tuin van Il Bagolaro roept mijn naam. Ik loop de tuin in en neem alle kleuren en geuren in me op. Eigenaresse Valentina komt vol enthousiasme aanlopen. Ze heeft mijn auto vast horen aankomen. Valentina geeft me een rondleiding over hun adresje, een echte Italiaanse agriturismo; een werkende boerderij waar je tevens als gast kan overnachten. De boerderij heeft een lange geschiedenis en is sinds de jaren '50 in bezit van de familie van Valentina.

Het gele hoofdgebouw is het middelpunt van een maar liefst 150 hectare groot landgoed vol met wijngaarden en olijfbomen. Naast olijfolie en wijn produceert, de familie van Valentina ook lokale specialiteiten, zoals paté en chocolade. Mijn maag begint al te rommelen bij het idee.

Als laatste laat Valentina mij de kamers zien. Stuk voor stuk zijn ze anders en zo gezellig. Elke kamer is vernoemd naar een stuk groente of fruit die op de boerderij wordt verbouwd en is ingericht in een bijpassende kleur. Wanneer we bij de groene kamer met de naam vijg zijn aangekomen, is het even alsof ik droom. Ik ruik echt vijgen! Inmiddels zie ik dat de kok is gearriveerd met een vijgentaart. Ik kan mijn geluk niet op; we eten de heerlijke taart op in de tuin. Ik voel me weer even een klein meisje. Het leven is hier zo zoet!

Vanaf

 666

Miray

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Icmeler? Hotel Miray is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1760 reizigers beoordelen Hotel Miray gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Miray, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Miray vandaag nog!

Vanaf

 414

Don Pedro

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Playa Del Ingles? Appartement Don Pedro is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 46 reizigers beoordelen Appartement Don Pedro gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Don Pedro, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Don Pedro vandaag nog!

Vanaf

 432