Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Iberostar Waves Cristina

🇪🇸Spanje
Playa De Palma
hotel
Logies en ontbijt

Iberostar Waves Cristina is een modern hotel op loopafstand van het strand van Playa de Palma. In de omgeving zijn ook winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden te vinden. Playa de Palma is een prachtige, bruisende badplaats en ideaal voor liefhebbers van zon, zee en strand!

Het hotel heeft een groot zwembad met daaromheen comfortabele ligbedjes waar je geniet van de Spaanse zon. Neem af en toe een verkoelende duik in het zwembad of bestel een verfrissend drankje bij de poolbar. Wat een fijne middag bij het zwembad! Voor de ultieme ontspanning ga je naar de sauna of reserveer je een welverdiende massage. Ook kinderen hebben het prima naar hun zin in Iberostar Waves Cristina. Er is een speeltuin, miniclub en een kinderbad waar ze zich de hele dag zullen vermaken.

Na een zonovergoten dag, kun je aanschuiven in het buffetrestaurant. Hier worden lekkere Internationale gerechten geserveerd en geniet je van een goed glas wijn. Wat heerlijk om een tijdje niet aan koken te denken. Er zijn vele verschillende type kamers waar je uit kunt kiezen, zo is er voor ieder wat wils. Kies jij voor een kamer aan de kant van het zwembad of kijk je liever uit op de mooie, groene tuin? Waar je ook slaapt.. de kamers hebben altijd een balkon met een buitenzitje waar je de dag goed afsluit.

Iberostar Waves Cristina is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

31 maart 2027, 6 dgn
Keulen
 691

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa Ana Margarida

Soort:
“Life needs pauses”, is het motto van de eigenaar van Villa Ana Margarida in Costa de Lisboa. Daar ben ik het natuurlijk roerend mee eens. Daarom ben ik neergestreken in een van zijn vrolijk geverfde appartementen op zo'n twintig meter boven de zee. Het uitzicht op de stranden van Portugal verveelt nooit.

Vanuit de tuin loopt een klein paadje rechtstreeks naar het strand en 's avonds zie ik vanaf mijn terras, op spectaculaire wijze de zon in zee zakken. Een uitzicht dat me nooit vervelen zal. Dat geldt vast en zeker ook voor mijn gastheer, die jarenlang gevaren heeft. In en rondom de appartementen zijn allerlei typische kenmerken vanuit de scheepvaart verwerkt. Diverse appartementen hebben ronde scheepsraampjes en een van de villa's is zelfs als een schip gebouwd. Overal op het terrein vind ik ankers, kompassen, houten zeilbootjes, een oude schroef en dikke touwen. Vandaag voeg ik me bij de beeldige zeemeermin op de rand van het riante zwembad.

Life needs pauses!

Vanaf

 733

JAZ Dar El Madina

Soort:
Jij en je partner willen voornamelijk tot rust komen deze vakantie, terwijl de kinderen vooral lol willen maken. En vooruit, een vleugje fun kun jij zelf ook wel gebruiken. Een perfecte combinatie hiervan vind je bij Jaz Dar El Madina! Dit 4-sterrenhotel in Madinat Coraya, vlak bij Marsa Alam, voelt als een knus dorpje. Dankzij de slechts 140 kamers en appartementen is het nooit te druk, maar er valt wél een hoop te beleven. Gisteren beleefden jullie een dagje waterpret bij Aqua Coraya en vandaag staat er een dagje strand op de planning. Het koraalrif is hier waanzinnig mooi, dus neem je duikbril mee!

Vanaf

 690