Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Chico Pasiba Adults Only

🇪🇸Spanje
Playa De Palma
hotel
Logies
Het comfortabele hotel Pabisa Chico is gelegen in Playa de Palma, op loopafstand van het strand en diverse restaurants en uitgaansgelegenheden. Breng ook eens een bezoek aan het historische centrum van de hoofdstad Palma de Mallorca. Bezoek hier de grote kathedraal, tal van musea en het oude centrum. Even niets doen? Plof dan neer op een ligbedje bij het zwembad en geniet van de zon. Wil je echt zorgeloos genieten in hotel Pabisa Chico, kies dan voor een verblijf op basis van All Inclusive.

Chico Pasiba Adults Only is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

26 oktober 2026, 8 dgn
Münster
 418

Bekijk ook deze aanbiedingen

Principe Sunlight Tenerife

Soort:
Wil jij verblijven in een heerlijke accommodatie in Playa Paraiso? 4-sterrenhotel Bahia Principe Sunlight Tenerife is perfect voor jouw zorgeloze vakantie naar de zon. Met 2 zwembaden en een breed aanbod aan sportactiviteiten is er meer dan genoeg te beleven bij het hotel. Speel een potje minigolf met de kinderen of ga zelfs boogschieten! Ook is er een uitgebreid animatie-aanbod waardoor je je ook in de avonden nooit verveelt. Met all inclusive verzorging heb je de keuze uit allerlei restaurants, zodat je smaakpapillen elke dag weer genieten van heerlijke gerechten. Ben jij al overtuigd? Boek jouw reis naar hotel Bahia Principe Sunlight Tenerife voor jouw welverdiende vakantie in Playa Paraiso.

Vanaf

 862

Bungalows La Villa

Soort:
Bungalows La Villa ligt midden op het eiland, op een schitterende plek. Het bestaat uit diverse geschakelde bungalows in een mooie tuin, waardoor het net lijkt alsof je in een dorpje verblijft. Ben je op zoek naar wat vertier, stap dan in de auto naar Los Llanos de Aridane. Dit plaatsje bevindt zich op slechts een klein stukje rijden.

De bungalows zijn netjes ingericht en hebben een terras. Heerlijk, om op deze plek de dag te beginnen met een smakelijk ontbijtje. Het middelpunt van La Villa is het fijne zwembad met zonneterras. Hier is het goed toeven op een ligbedje in het zonnetje.

Vanaf

 402

Sol Barbados

Soort:
Net buiten het bruisende centrum van Magaluf ligt dit fijne hotel in een rustige wijk. Je bent binnen een paar minuten op het strand en dichtbij winkels en restaurants. Mediterrane tuinen en zonneterrassen zorgen direct voor dat heerlijke vakantiegevoel. Vervelen? Geen kans! Glijd van spectaculaire waterglijbanen in de "WaterLand Pool" zone, duik in het zwembad of geniet op een ligbed in de zon. Sportfans spelen tafeltennis of volleybal, terwijl kinderen zich vermaken met animatie, kinderclubs en mini disco. In het restaurant smul je van mediterrane en internationale buffetten. 's Avonds maken shows en livemuziek je dag compleet.

Vanaf

 716