Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Spring Bitacora

🇪🇸Spanje
Playa De Las Americas
hotel
Halfpension
Gelegen in het hart van Playa de las Americas ligt het veelzijdige Hotel Spring Bitacora. Dit vakantieadres is ideaal voor families. De kinderen zullen zich optimaal vermaken, terwijl jij even heerlijk kunt bijkomen in de zon. Het vriendelijke personeel staat klaar om jou met goede service in de watten te leggen. Neem een verfrissende duik in één van de twee zwembaden of glij van de waterglijbaan. Het animatieteam zorgt ervoor dat er van ’s ochtends tot ’s avonds van alles te doen is en dat voor alle leeftijden! In het restaurant kun je heerlijke lokale tapas proeven. Dat wordt genieten van een zorgeloze, maar vooral onvergetelijke vakantie op Tenerife!

Hotel Spring Bitacora is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

16 september 2026, 8 dgn
Weeze
 873

Bekijk ook deze aanbiedingen

Elea Beach

Elea Beach is een leuk familiehotel met een ideale ligging. Je kunt hier vanaf de terrassen genieten van het prachtige uitzicht over de baai en Corfu-Stad. De uitstekende prijs-/kwaliteitverhouding, de gunstige ligging en het vriendelijke personeel maken Elea Beach tot een uitermate geschikt hotel voor je welverdiende vakantie.

Vanaf

 785

Phi Hotel Bologna

Soort:
Het hotel heeft 33 unieke kamers, ontworpen door kunstenaars en striptekenaars. De gezellige osteria, Atipico, serveert authentieke Italiaanse gerechten en lokale delicatessen. Daarnaast kun je in de nabijgelegen Bottega handgemaakte pasta en regionale producten kopen, of een cursus volgen om zelf verse pasta te maken. Dit charmante hotel in het stadscentrum zorgt voor een aangename ervaring die je je nog lang zal herinneren.

Vanaf

 520

Tenuta Saracone

Soort:

Soms kom ik op een plek waar meteen alles vertraagt. Waar de lucht naar warme aarde en olijfblaadjes ruikt en waar het landschap zacht golft in tinten goud en groen. Tenuta Saracone is zo'n plek. Terwijl ik tussen de oude olijf- en amandelbomen wandel, voel ik dat dit meer is dan zomaar een verblijf; het is een ode aan een oude familieboerderij, liefdevol nieuw leven ingeblazen door mensen die dit land door en door kennen. Vanuit mijn terras kijk ik uit op het kabbelende landschap en hoor ik niets anders dan de natuur om me heen. Het heldere water van het zwembad schittert uitnodigend in de zon - precies de verkoeling die ik zoek op een lange zomermiddag. Hier komt alles samen: rust, ruimte en een stukje authentiek Lazio dat je bijna voor jezelf lijkt te hebben.

Tenuta Saracone ligt op slechts 2 kilometer van de kust van Lazio, in een rustige, landelijke omgeving net buiten Montalto di Castro. Het kleinschalige domein is verdeeld over landelijke gebouwen met een knipoog naar de oorspronkelijke boerderij. De appartementen - met één of twee slaapkamers - zijn ruim, sfeervol ingericht en beschikken elk over een eigen terras met uitzicht op de omliggende velden. Gasten genieten hier van een groot zwembad met ligbedden en parasols. De plek is bijzonder geschikt voor gezinnen dankzij de vrije ruimte, het contact met de natuur en de rustige setting. De eigenaresse, Stefania, bouwde het domein om het familie-erfgoed te behouden en te delen - iets wat je voelt in elk detail, van de eenvoud van het landleven tot de hoogwaardige eigen productie van olijfolie en amandelen.

Vanaf

 774