Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fly & Go H10 Conquistador

🇪🇸Spanje
Playa De Las Americas
hotel
Halfpension
Ideaal gelegen aan de boulevard en op loopafstand van het strand vind je het luxe 4-sterrenhotel H10 Conquistador. Dit hotel heeft alles voor een ontspannen vakantie. Neem een duik in een van de zwembaden in de tuin, werk aan je kleur onder de Spaanse zon en laat je masseren in de spa. Ook aan de kinderen is gedacht. Voor hen is er een speciaal kinderzwembad, leuke speeltuin en dagelijks entertainment. Zo kun jij onbezorgd vakantie vieren. H10 Conquistador biedt uitstekende service en kwaliteit. Tijdens het uitgebreide ontbijt- en dinerbuffet kom je niks te kort. Drankjes en snacks zijn de hele dag te verkrijgen bij een van de bars die het hotel rijk is. Wil je écht ultiem genieten in luxe dan boek je een privilege kamer en krijg je nog meer extra’s. Heb je zin in een actieve dag? Ga dan een potje tennissen, volleyballen of maak een wandeling naar het centrum van Playa de les Américas. Na een gezellige dag buiten de deur bekijk je ’s avonds een spetterende show onder het genot van een drankje in H10 Conquistador.

Fly & Go H10 Conquistador is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

9 juni 2026, 8 dgn
Amsterdam
 997

Bekijk ook deze aanbiedingen

Casa di Mare Villas

Ik wrijf in mijn ogen en stap langzaam uit bed om de gordijnen te openen. Een warm zonnetje breekt voorzichtig door en voor me uit glinstert een strakblauwe zee. Er verschijnt een grote glimlach op mijn gezicht... Jarenlang droom ik er al van om wakker te worden met op de achtergrond het rustgevende geluid van de zee. En vandaag is die droom uitgekomen!

Gisteren ben ik aangekomen bij Casa di Mare Villas een bijzonder plekje op het Griekse eiland Kefalonia. De naam Casa di Mare verklapt het al een beetje. Dit adresje ligt op loopafstand van de Ionische Zee. Als ik even later op mijn ligbedje lig hoor ik mijn naam. “Eliza!” Het is Terry de eigenaar en ik laat hem binnen. “Hoe heb je geslapen Eliza?” vraagt Terry. Ik vertel hem dat ik als een roosje heb geslapen. Terry begint te lachen en vraagt of ik vandaag al iets op de planning heb staan. Ik schud nee. “Je moet naar het plaatsje Lassi gaan, dat is echt iets voor jou!” zegt Terry. Hij geeft me nog een paar leuke tips en dan loopt hij weg.

Even later neem ik een duik in het zwembad en zwem ik naar de overkant. Met mijn armen over de rand tuur ik over de felblauwe zee. Wauw! Vanaf hier heb je echt het beste uitzicht. Ik besluit om aan het einde van de middag naar Lassi te gaan. Voor nu sluit ik nog even mijn ogen en geniet ik van mijn huisje vlakbij de zee.

Vanaf

 1.055

Grifo

Soort:
Dit hotel ligt zeer centraal in de Romeinse wijk Monti. Maak een mooie wandeling naar het Colosseum of de Trevi fontein. Maar Rome heeft nog zoveel meer te bieden. Het personeel van het hotel adviseert je graag over alle bezienswaardigheden die je gezien moet hebben voordat je naar huis gaat. De kamers zijn gezellig en smaakvol ingericht. Na een dagje struinen door de stad sluit je de dag af met een heerlijk drankje op het terras van het hotel.

Vanaf

 1.027

Neptune Village Beach

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Galu Beach? Hotel Neptune Village Beach is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3773 reizigers beoordelen Hotel Neptune Village Beach gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Neptune Village Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Kenia? Boek jouw vakantie naar Hotel Neptune Village Beach vandaag nog!

Vanaf

 1.197

Fergus Club Europa

Soort:
Fergus Club Europa is een ruim opgezet en comfortabel 4-sterren All Inclusive resort, rustig gelegen net buiten het sfeervolle centrum van Paguera. Het familievriendelijke complex is gebouwd in bungalowstijl en omgeven door groene tuinen en dennenbomen, waardoor je direct in vakantiesfeer komt. Met meerdere zwembaden, een spetterende splash pool, sportfaciliteiten en een uitgebreid animatieprogramma is er voor jong en oud altijd iets te doen. Dankzij de gratis shuttleservice sta je zo op de zandstranden van Paguera. Extra luxe? Boek een kamer of suite met Magnus Service voor nog meer comfort tijdens je verblijf.

Vanaf

 301