Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Apartamento Jardines Del Plaza

🇪🇸Spanje
Peniscola
aparthotel
Logies
Geniet van een ontspannen vakantie aan de Costa del Azahar in Aparthotel Jardines del Plaza, gelegen in Peñíscola. Dit 3-sterren aparthotel biedt comfortabele duplex-appartementen met airconditioning, ideaal voor gezinnen en koppels. Ontspan bij het seizoensgebonden buitenzwembad, omgeven door prachtige tuinen, of maak een korte wandeling naar het nabijgelegen strand voor een verfrissende duik. Het historische centrum van Peñíscola ligt op slechts 2,5 kilometer afstand, perfect voor een dagje cultuur snuiven. Met diverse eetgelegenheden en faciliteiten binnen handbereik, is Aparthotel Jardines del Plaza de ideale keuze voor een zorgeloze vakantie. Boek vandaag nog en ontdek het zelf!

Apartamento Jardines Del Plaza is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 november 2026, 8 dgn
Charleroi
€ 281

Bekijk ook deze aanbiedingen

Jaz Adonia Beach Resort

Soort:
Bij aankomst aan Uroa Beach voel je de dagelijkse zorgen van je afglijden. Je kamer is smaakvol ingericht en biedt uitzicht op de azuurblauwe zee of de tuin. Begin je dag met een duik in het zwembad. Ontdek daarna de onderwaterwereld van Zanzibar. Misschien spot je schildpadden tussen de kleurrijke koraalriffen. Na een massage in de spa kom je tot rust op een ligstoel. Hier wil je de magische zonsondergang niet missen. 's Avonds schuif je aan in het restaurant, waar lokale gerechten worden gecombineerd met internationale smaken.

Vanaf

€ 1.435

ST Azur

Soort:
Een vlucht met verblijf naar Malta boeken? Dan stellen we je graag voor aan Hotel ST Azur! Dit hotel ligt net buiten de populaire badplaats Sliema, in de plaats Gzira. Als je goed luistert, kun je de zee al horen: je stapt dan ook zó de promenade op, waar je geniet van de beste uitzichten van het eiland. Er dobberen hier talloze bootjes in zee, wat je direct een vakantiegevoel bezorgt. Dit uitzicht komt nog beter tot zijn recht vanuit het zwembad van Aqualuna Lido. Als gast van Hotel ST Azur mag je hier gratis gebruik van maken en dat komt goed uit, want je loopt er al binnen een paar minuten naartoe.

Vanaf

€ 216

Hovima Santa Maria

Soort:
Hier de wijde zee, daar het verkoelende zwembad, binnen een huiselijke sfeer. Het aardige personeel tipt graag de fijnste zonplekjes waarmee het eiland is bezaaid. Beginnend om de hoek, in 10 minuten wandelen sta je met je tenen in het zand. Maar een siësta maakt hongerig. Gelukkig is een lunchplekje snel gevonden aan de haven van Puerto Colón. Terwijl jij je tanden zet in de verse calamares, zie je zeilschepen het ruime sop kiezen. Net zoals avonturier Columbus met de Santa Maria, eeuwen geleden.

Vanaf

€ 638

Hotel Ozadi Tavira

Soort:

Het comfortabele, moderne Hotel Ozadi Tavira heeft een fijne ligging te midden van de groene olijfbomen van de Quinta das Oliveiras. Het is een ideaal hotel voor degene die rust en luxe willen combineren met af en toe de omgeving verkennen. De kamers van dit fijne adres zijn ingericht met een trendy tintje en ook in de tuin bij het zwembad vind je deze hippe touch terug. Net als in de Orangea Bistro, die perfect is voor een ontspannen lunch, een smakelijke snack of een menu met tapas en wijn.


Het historische centrum van Tavira ligt op 2 kilometer afstand en het dorpje Cabanas op 4 kilometer. Hier kun je dus gemakkelijk naar toe voor een dagje winkelen of wat culturele bezichtigingen. Het schitterende strand van Tavira ligt op een eilandje voor de kust. In het zomerseizoen is er een regelmatige busverbinding naar de boten die je naar het eilandje varen. Neem een verfrissende duik in het zwembad bij het hotel en bestel wat te eten in het restaurant. Een heerlijke vakantie toegewenst!

Vanaf

€ 524