Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Paradero I en Paradero II

Paradero I en Paradero II

Verblijven in een aangename accommodatie in Playa De Las Americas? Appartement Paradero I en Paradero II is een comfortabel 2-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Appartement Paradero I en Paradero II, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Paradero I en Paradero II vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Paradero I en Paradero II is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  354

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Appartement San Pietro Rooms

Soort:
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Rome? Het 3-sterrenhotel San Pietro Rooms biedt een ideale locatie, op slechts enkele minuten lopen van het Vaticaan en de Sint-Pietersbasiliek. Gelegen in de levendige wijk Prati, is dit hotel perfect voor reizigers die de historische en culturele schatten van Rome willen ontdekken. Met moderne kamers en voorzieningen zoals gratis WiFi en een continentaal ontbijt, zorgt San Pietro Rooms voor een aangenaam verblijf. Het hotel ligt op een steenworp afstand van metrostation Ottaviano, waardoor je gemakkelijk toegang hebt tot de rest van de stad. Of je nu komt voor kunst, geschiedenis of culinaire ervaringen, San Pietro Rooms is de perfecte uitvalsbasis. Boek nu je verblijf bij D-reizen en beleef Rome op zijn best!

Vanaf

 204

Funchal Design Hotel

Soort:
Op zoek naar een trendy hotel midden in het centrum van Funchal? Verblijf dan  in Funchal Design Hotel. Vanaf hier wandel je in 5 minuten naar de kathedraal en heb je leuke winkels en restaurants binnen handbereik. Een hapje eten in het hotel kan ook. In het sfeevolle restaurant worden internationale en lokale specialiteiten geserveerd. Ook fijn: de modern ingerichte kamers hebben een boxspring en een inloopdouche. Tot rust komen na een dag vol avonturen gaat hier dan ook vanzelf.

Vanaf

 586

Nakou Village

Samen met mijn goede vriend Manos zit ik in de haven van Heraklion. Na een heerlijk drankje gedronken te hebben, vraagt hij waar ik vandaag naartoe wil. En terwijl ik antwoord gaf, toeterde een auto mijn zinnen weg. “Verrassing, we gaan naar het zonnige zuiden!” Direct staat Manos op en we stappen in. We rijden richting Ierapetra, de meest zuidelijke stad van Kreta en zelfs Europa. En daar verderop, middenin de natuur, duikt opeens een wit huis op. Het lijkt wel een paleis.

De hartverwarmende eigenaren van Nakou Village staan ons met open armen op te wachten. Vol bewondering kijk ik om me heen. Het verblijft heeft witte muren, kleurrijk Grieks antiek en overal zitjes zodat je uren kan turen over de strakblauwe zee. Er is een schitterende tuin en ik zie het heerlijke zwembad al liggen. Ik kan niet wachten om de binnenkant van de kamers te zien. Alles is wit, waardoor het rust uitstraalt. Het kleurrijke antiek met de moderne aspecten laat het luxe aanvoelen.

Het zwembad ziet er erg uitnodigend uit, maar voor nu laat ik dit even achter me. Samen met Manos ga ik Ierapetra verkennen. Je vindt hier de leuke winkeltjes en de gezelligste restaurantjes. Ik geniet van het Griekse leven en kan niet wachten tot morgen. Dan ga ik heerlijk ontspannen bij het zwembad en genieten van het eindeloos mooie zeezicht.

Vanaf

 657