Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Casas del Mar

🇪🇸Spanje
Pájara
appartement
Logies

Met mijn voeten in het zand en een kop koffie in mijn hand kijk ik uit over de eindeloze zee, recht voor mijn deur. Casas del Mar is zo’n plek waar je wakker wordt van het ruisen van de golven en direct zin krijgt om op blote voeten naar buiten te stappen. De huisjes zijn kleurrijk, fris en charmant – met witte muren, blauwe luiken en dat ontspannen Canarische gevoel dat je nergens anders zo sterk voelt. Hier hoef je even helemaal niets, behalve genieten van de eenvoud en het uitzicht.

Casas del Mar ligt direct aan het strand in een rustig vissersdorpje op Fuerteventura. De vakantiehuizen zijn knus en stijlvol ingericht met lichte kleuren, een eigen keukentje en een zonnig zitje voor de deur. Je rolt vanuit je bed zo je ligstoel op het strand in. Of je nu komt om te zwemmen, lezen, wandelen of helemaal niks te doen – dit is een plek voor ultieme rust, eenvoud en een beetje magie. En geloof me: zonsondergangen zijn hier elke dag een cadeautje.

Casas del Mar is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

17 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
 609

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Michell

Soort:

Op slechts een paar honderd meter van het strand vind je deze Selections; het prachtige 5-sterrenhotel Michell. Hier is het tijd om echt te ontspannen. Pak wat zonnestralen op het strand of neem een duik in het zwembad en drink gezellig een drankje bij de poolbar. Na een gezellige dag bij het zwembad of op het strand, kom je heerlijk tot rust in de sauna of stoombad. Verwen jezelf en boek een ontspannende massage voor volledige ontspanning.

De kamers zijn modern ingericht comfortabele bedden en een zonnig balkon. Elke dag is er een uitgebreid buffet of kies voor iets anders en reserveer een tafel in het Turkse of internationale restaurant. Het animatieteam zorgt ervoor dat iedereen de tijd van zijn leven heeft. Ze organiseren leuke activiteiten en er zijn veel verschillende live shows. Je zult je niet vervelen in Hotel Michell!

Vanaf

 518

Minamark Beach

Soort:
Minamark Beach is een goed verzorgd All Inclusive hotel, gelegen in het hart van Hurghada en direct aan de azuurblauwe Rode Zee. Geniet van het prachtige strand en ontdek de kleurrijke onderwaterwereld tijdens een duik of snorkelsessie. De ideale locatie voor wie zowel de rust van het strand als de levendigheid van het centrum wil combineren. Dit resort biedt ruime en comfortabele kamers en biedt volop faciliteiten voor jong en oud. Van leuke activiteiten voor de kinderen tot ontspanning voor volwassenen, Minamark Beach is perfect voor het hele gezin. Een heerlijke vakantie in het centrum van Hurghada, met het strand voor de deur!

Vanaf

 521