Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Anantara Villa Padierna Palace Benahavis Marbella

🇪🇸Spanje
Marbella
hotel
Logies en ontbijt
Stap binnen in een wereld van rust en stijl. De pastelkleurige gevel, klassieke tuinen en weelderige inrichting doen denken aan een Toscaans paleis. Je voelt je meteen welkom en verwend. Geniet van een ontspannen zonvakantie met een duik in het buitenzwembad of kies voor extra privacy in je eigen zwembad. Laat je smaakpapillen verrassen in vijf restaurants met mediterrane en Libanese gerechten. Ook voor golfliefhebbers is dit een paradijs drie 18 holes golfbanen liggen direct naast het resort. Sla een balletje tussen de heuvels en het groen. De ligging is rustig en ruim, perfect voor wie even wil ontsnappen aan de drukte. Alles ademt comfort en elegantie. Hier draait het om genieten, ontspannen en jezelf iets moois gunnen.

Anantara Villa Padierna Palace Benahavis Marbella is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

29 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
 1.934

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Welcome Meridiana Djerba

Soort:

Hotel Welcome Meridiana Djerba is een ruim opgezet hotel, direct gelegen aan een paradijselijk strand: wat een prachtig uitzicht! Aan alles is gedacht en het hotel is met oog voor detail ingericht, werkelijk alle zintuigen worden geprikkeld. Met vele faciliteiten en eetmogelijkheden beleeft iedereen een fantastische vakantie. Voor kinderen is er een speeltuin, een miniclub en apart kinderbad met glijbanen, die vermaken zich prima. Er zijn verschillende (sport)activiteiten en er is een uitgebreid wellnesscenter voor ultieme ontspanning. Maar relaxen is ook belangrijk! Bestel een verse cocktail bij de cocktailbar en geniet van de zon op een comfortabel ligbedje bij een van de zwembaden.

Met 4 restaurants eet je de hele vakantie gevarieerd. Bij het buffetrestaurant geniet je van een ruime keuze aan internationale gerechten. Zin om de lokale specialiteiten te proeven in een knusse setting? Dineer in het traditionele Tunesisch à-la-carte restaurant en waan je in een sprookje van 1001 nacht; een prachtige belevenis. Fijne vakantie!

Vanaf

 781

Madeira Gardens

Soort:
Zin in de optimaal ontspannen strandvakantie op Madeira? Zonder kinderen, maar mét lekker eten en veel zonuren? Dan hebben wij hét hotel voor je: bij Madeira Gardens in het levendige Funchal is het heerlijk verblijven. Dit 4-sterrenhotel is adults only (vanaf 16 jaar), waardoor je er helemaal tot rust komt. Neem een verfrissende duik in het zwembad, geniet van een massage in de spa of kom tot rust in de sauna. Op het grote dakterras kun je in de loungestoelen nippen van een cocktail, terwijl je uitkijkt over de azuurblauwe oceaan. Daarnaast leent de omgeving zich perfect voor prachtige (lange) wandelingen, om lekker een terrasje te pakken en te watersporten. Wil jij het grauwe weer inruilen voor een flinke portie zon? Boek dan snel jouw verblijf bij Hotel Madeira Gardens!

Vanaf

 556

Occidental Puerto Banus

Soort:
Dit hotel ligt in een van de meest luxe jachthavens ter wereld. Stap het hotel uit en je staat gelijk bij allerlei leuke winkels en bars. Kijk je ogen uit bij de jachthaven waar de meest exclusieve jachten in het water liggen. Ga je iets verder dan ben je al in Marbella waar je heerlijk langs de boulevard kunt flaneren. De kamers zijn van alle gemakken voorzien. Met de keuze uit 4 verschillende restaurants is er voor elk wat wils.

Vanaf

 713