Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Amare Beach Hotel Marbella

🇪🇸Spanje
Marbella
hotel
Logies en ontbijt

Amare Beach Hotel Marbella is een mooi adres voor een heerlijke vakantie aan de prachtige Costa del Sol. Het ligt vrijwel aan het strand, dus binnen een paar passen kun je je handdoek al uitrollen en genieten van zon en zee.

Amare Beach Hotel Marbella is modern ingericht en heeft luxe faciliteiten. Het fijne zwembad in de strak aangelegde tuin en het terras zijn perfect om je dag door te brengen. Zin in een drankje? Er zijn verschillende hippe bars, waaronder een poolbar en een strandbar, zodat je favoriete drankje altijd binnen handbereik is. Op het dak van het hotel vind je de rooftop bar. Als je hier proost op de vakantie, heb je tegelijkertijd een schitterend uitzicht over de omgeving. Daar komt nog eens bij dat het eten in dit hotel erg goed verzorgd is. Fijne vakantie!

Amare Beach Hotel Marbella is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

10 maart 2027, 8 dgn
Brussel
 727

Bekijk ook deze aanbiedingen

Nijlcruise 5* & Casa Cook El Gouna 5*

Soort:
Deze reis is ongelofelijk uniek! Nog nooit had je de gelegenheid om 15 dagen te genieten van al het moois wat Egypte je te bieden heeft tegen zo'n scherpe prijs. Ga mee op reis en beleef zelf bijzonder Egypte! Deze rondreis is dé perfecte combinatie waarin je een strandvakantie in Casa Cook El Gouna combineert met een ontdekkingsreis over de langste rivier van de wereld, de Nijl. Je verblijft 7 nachten op je 5* Nijlcruiseschip op basis van volpension en vervolgens 7 nachten in het heerlijke 5* Casa Cook El Gouna op basis van Logies & Ontbijt of kies voor optie 2 op basis van Halfpension. Een onvergetelijke reis waar alles in zit; zon, zee, strand, bijzondere plaatsen als Luxor en Aswan, prachtige tempels en het echte leven in Egypte langs de Nijl! Dit moet je zelf ervaren!

Vanaf

 1.266

Appartementen Los Pinares de Benet

Soort:
Het kleinschalige Los Pinares de Benet ligt in een rustige omgeving op ongeveer 300 meter van het mooie strand van s'Argamassa. De appartementen zijn gebouwd in de stijl die voor Ibiza zo kenmerkend is. Ze bevinden zich namelijk in witte gebouwtjes, hebben een terras of balkon en plafonds met houten balken.

Appartementen Los Pinares de Benet is perfect voor iedereen die van een ontspannen vakantie houdt. Op het knusse terras hangt een gemoedelijke sfeer en je kunt hier heerlijk nippen van een drankje of lekker luieren in de zon. Wil je even afkoelen, dan kan dat in één van de twee zwembaden. Kleine kinderen kunnen lekker met water spetteren in de kinderbadjes.

Gezellig met z'n allen eten is natuurlijk erg belangrijk tijdens de vakantie en daarom kun je wekelijks genieten van een smakelijke barbecue, heerlijk! Ga je graag uit eten? In Santa Eulalia vind je genoeg leuke restaurantjes in de Calle San Vicente, hét restaurantstraatje van deze leuke badplaats.

Vanaf

 387

Villa Emilia

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Ortisei St.ulrich? Hotel Villa Emilia is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 140 reizigers beoordelen Hotel Villa Emilia gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Villa Emilia, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Villa Emilia vandaag nog!

Vanaf

 1.972

Valena

Alles binnen handbereik. Lekker slapen in een ruim appartement. Dit complex ligt midden in het centrum dus je hebt dat ene leuke souvenir zo te pakken. Fijn uit eten op de boulevard van Nidri, dat is ook om de hoek. Er zijn veel restaurants dus dat wordt ienemienemutte. Zwemmen kan bij Royal Nidri. En tegen betaling én afhankelijk van de beschikbaarheid van ligbedden is ook het zwembad van Hotel Lefko toegankelijk. Straatje over lopen en je bent er. Daar kun je ook ontbijten of iets gaan drinken in de poolbar. Meer zin in het strand? Dan loop je een paar minuten de andere kant op en kom je op het kiezelstrand van Lefkas. Kalme zee, geniet van de zon. Er zijn ook bedjes en bootjes te huur. Fijne vakantie!

Vanaf

 430