Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Malbuger Nou Agroturismo

🇪🇸Spanje
Mahón
hotel
Logies en ontbijt

Op het Spaanse eiland Menorca, vlak bij de hoofdstad Mahón, heb ik Malburger Agritursimo Nou ontdekt. Wat een bijzonder adresje! Het wordt omringd door olijfgaarden en fruitbomen en heeft alle ingrediënten voor een ontspannen vakantie. Ik houd van de rust die er hangt en het lommerrijke landschap.

Als je door de tuin wandelt komen verschillende kleuren en geuren je tegemoet: vers gemaaid gras, lavendel, rozemarijn en zoete sinaasappels. Hier word je toch gelukkig van? Op deze plek is het leven zorgeloos. Bovendien is het ontbijt elke dag een feestje: geniet van vers fruit, warme broodjes, zoete koekjes en een kopje koffie zoals jij ‘m lekker vindt. Zin om even af te koelen? Plons dan in het zwembad dat verborgen ligt in het olijfbomenbos. Het is hier fijn en heerlijk rustig; dit vakantieadresje is alleen voor volwassenen, dus bang voor bommetjes hoef je niet te zijn. Zin om eropuit te gaan? Ga dan paardrijden of kajakken. Je ziet het eiland dan ineens van een heel andere kant!

Malbuger Nou Agroturismo is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

Charleroi
Charleroi
€ 0

Bekijk ook deze aanbiedingen

Appartementen Quintinha Village

Soort:
Appartementen Quintinha Village is een vrij nieuw, modern en comfortabel complex waarvan de appartementen gebouwd zijn in duplexstijl. Het ligt in een rustige, groene omgeving. Er gaat een gratis shuttlebus naar het gezellige centrum en zandstrand, een fijne service. Er is veel te doen voor zowel kinderen als volwassenen, dus of je nu komt om lekker actief bezig te zijn, of rustig wil genieten met een boekje, hier kan het allemaal!

Vanaf

€ 334

Adhara Express

Soort:
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Cancún? Het 3-sterren Hotel Margaritas Cancún biedt een ideale locatie op slechts enkele minuten van het strand en het bruisende stadscentrum. Met ruime kamers, een eigen restaurant en gemakkelijke toegang tot lokale attracties, is dit hotel perfect voor zowel ontspanning als het verkennen van de stad. Boek je verblijf bij D-reizen en ervaar het beste van Cancún!

Vanaf

€ 968

TUI SUNEO Royal Kenz

Soort:
Mede door het Arabisch geïnspireerde interieur voelt het hier authentiek aan. De zwembaden vormen het middelpunt. Wuivende palmbomen en mooie aangelegde tuinen creëren samen een fijne plek waar je relaxt. Dagje strand? Binnen vijf minuten geniet je van zon, zee en zand. Laat je verwennen met een massage in de Spa en in één van de à la carterestaurants worden je smaakpapillen goed getest. Heerlijk zo'n vakantie.

Vanaf

€ 534

Finca La Majadera

Soort:

Elk bezoek aan Tenerife begin ik met een wandeling om even mijn hoofd leeg te maken en te genieten van de prachtige natuur van Las Rosas. Aan het einde van mijn wandeltochtje, zie ik Carla, de eigenaar van Finca La Majadera door de bomen mijn kant op komen. Zijn geliefde stulpje ligt hier praktisch om de hoek en ik logeer in één van de typisch Canarische huizen. Omringd door sinaasappel - en citroenbomen, geniet ik vanuit de tuin van een geweldig uitzicht en in de verte kan ik zelfs het eiland Gran Canaria zien liggen.

De vrijstaande villa's, met elk een privézwembad, hebben een vrolijke uitstraling, mede dankzij de gele kleur. Er zijn veel knusse hoekjes die omringt zijn door geurende bloemen en planten. De huiselijke inrichting voelt gezellig aan door de natuurlijke elementen en traditionele meubels die met elkaar gecombineerd zijn. 's Morgens wandel je door de grote tuin en ruik je de geur van de bougainvilles en citrusvruchten, heerlijk!  Wat staat er op het menu vandaag? Op het terras is er een barbecue met alle nodige voorzieningen voor een heerlijke lunch of diner. Ga een eindje rijden en terwijl je de omgeving verkent, haal je onderweg gelijk wat boodschappen. Zin in een verfrissend citroentje in je water of cocktail? Die pluk je helemaal vers uit eigen tuin!

Vanaf

€ 463