Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Ona Beverly Hills Suites

🇪🇸Spanje
Los Cristianos
appartement
Logies
Genieten van alle vrijheid in je eigen appartement in Los Cristianios? Dat doe je bij het 3-sterren appartementencomplex Beverly Hills. Alle appartementen en studio’s zijn van een complete keuken, comfortabele bedden en een balkon of terras voorzien. In de binnentuin geniet je van een heerlijk zonneterras en neem je een verfrissende duik in het zwembad. Tussen de palmbomen begeef je je helemaal in tropische sferen. Liever een duik nemen in de zee? Wandel dan in een kwartiertje naar het strand van Los Cristianos. Op diezelfde route vind je ook nog eens allerlei leuke restaurants en cafés. Heb jij je koffer al ingepakt? Boek dan jouw reis bij Appartement Beverly Hills en geniet van een vakantie vol zon, strand en zee.

Ona Beverly Hills Suites is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

8 juni 2026, 8 dgn
Charleroi
 364

Bekijk ook deze aanbiedingen

Protur Atalaya

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Cala Millor? Aparthotel Protur Atalaya is een comfortabel 2-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1965 reizigers beoordelen Aparthotel Protur Atalaya gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Aparthotel Protur Atalaya, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Protur Atalaya vandaag nog!

Vanaf

 410

Alojamientos Huetor

Soort:
Alojamientos Huetor Traditionele vakantiehuisjes en uitzicht over het meer La Viñuela Wat een heerlijke plek is dit! Alojamientos Huetor in La Viñuela heeft écht alles mee. Het is een klein landgoed dat bestaat uit acht geschakelde huisjes in de traditionele stijl van Andalusië. De huisjes hebben allemaal een schitterend uitzicht over het meer van La Viñuela, waar je vanaf je eigen terras van kunt genieten. Binnen zijn er drie kamers die gemoedelijk zijn ingericht. Rustig gelegen 3-kamerappartement met zwembad De omgeving van Alojamientos Huetor wordt door sommigen paradijselijk genoemd en dat is niet overdreven. Een ideale plek voor gezinnen, vriendengroepjes maar ook voor tortelduifjes. Het is er lekker rustig maar heb je zin in wat reuring om je heen, ben je in zo'n 20 minuten aan de levendige kust van de Costa del Sol. Nog een groot pluspunt van Alojamientos Huetor: De huisjes hebben airconditioning en er is een zwembad; een heerlijke luxe in het warme klimaat van Zuid Spanje. Ontdek Andalusië met je huurauto Lekker buiten ontbijten op je privéterras bij je huisje van Alojamientos Huetor; zo begint je dag toch perfect? Samen bespreken wat jullie die dag gaan doen. Wordt het een wandeling naar het meer waar je op uit kijkt, of in het nationale park 'Sierra Tejeda y Almijara', een dagje strand, een ritje naar het dorp Viñuela voor wat boodschapjes, rondrit met je huurauto in de omgeving of een bezoek aan een van de grote steden? Ik vrees dat de keuze moeilijk wordt, want in de buurt van Alojamientos Huetor wordt veel georganiseerd: kanoën, vissen, fietsen, quad rijden en ook nog de mogelijkheid om deel te nemen aan speleologie of canyoning. Heb je sommige dingen nog nooit gedaan? Geen zorgen, sommige van de activiteiten worden professioneel begeleid en er wordt gezorgd voor de juiste uitrusting. Ligging Alojamientos Huetor * Op 5 kilometer van restaurants * Op 5 kilometer van winkels/supermarkt * Op 24 kilometer van strand Torre del Mar * Op 53 kilometer van centrum Málaga * Op 62 kilometer van luchthaven Málaga Kamers * 3-kamer bungalow (1-4 personen) * Formaat: ca. 72 m2 * Twee slaapkamers met tweepersoonsbed of twee 1-persoonsbedden * Twee badkamers met bad of douche, toilet en haardroger * Kitchenette met o.a. koelkast, magnetron, broodrooster en koffie-/theefaciliteiten * Woonruimte met (extra) sofabed * Airconditioning * Televisie * Wi-Fi * Wasmachine * Strijkijzer en -plank * Terras met zitjes Faciliteiten * Zwembad * Ligstoelen en parasols * Tuin * Speeltuintje * Barbecue * Wi-Fi * Parkeergelegenheid Extra's * Incheck mogelijk vanaf 16:00 uur * Uitchecken voor 11:00 uur * Late check-out mogelijk o.b.v. beschikbaarheid (tegen betaling) * Babybedje op aanvraag (gratis) * Accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk Verzorging * Je verblijft bij Alojamientos Huetor op basis van Logies

Vanaf

 460

Escuela Santa Brigida

Soort:
Op zoek naar een charmant verblijf op Gran Canaria? In het schilderachtige Santa Brígida vind je het 4-sterren Hotel Escuela Santa Brígida. Dit historische hotel, omgeven door prachtige tuinen, biedt een oase van rust op slechts 10 minuten rijden van het bruisende Las Palmas. Met comfortabele kamers, een wellnessruimte met Finse sauna en een fitnesscentrum, is ontspanning hier gegarandeerd. Geniet van moderne Canarische gerechten in het restaurant, bereid met lokale ingrediënten. Ontdek de charme van Gran Canaria vanuit dit unieke hotel. Boek vandaag nog je verblijf en ervaar het zelf!

Vanaf

 438