Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Anabel

🇪🇸Spanje
Lloret De Mar
hotel
Halfpension
Hotel Anabel is een stijlvol hotel dat, hoewel in het centrum van Lloret de Mar, toch rustig is gelegen. Binnen 5 minuten ben je op het strand en neem je een verfrissende duik in de zee. Toch liever luieren bij het zwembad? Geen probleem, de ligbedjes staan voor je klaar. Om helemaal tot rust te komen bezoek je de wellness en geniet je van fijne behandelingen. ’s Avonds het centrum in voor een lekker hapje eten, glaasje Sangria erbij en jouw vakantie is compleet! Wil je meer zien van Spanje? Plan dan een trip naar Barcelona! Ook perfect gelegen voor een bezoek met de kids aan Themapark Gnomo Park en Waterpark Water World in Lloret de Mar.

Anabel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

10 oktober 2026, 4 dgn
 152

Bekijk ook deze aanbiedingen

LEGOLAND® Holiday Village

Soort:
In LEGOLAND® Holiday Village kun je slapen in een gethematiseerde houten cottage of een wijnvat, de keuze is aan jou! Het comfort en de grootte van het vertrek verschilt per type. In 2017 zijn de oosterse Ninjago cottages en de knusse wijnvaten gebouwd! De Ninjago cottages zijn sfeervol en in Ninjago stijl ingericht. De Wild West cottages zijn kleiner, ouder en hebben een eenvoudige inrichting. Een verblijf in een wijnvat is totaal iets anders, verwacht geen grote ruimte met allerlei luxe, hier is het de eenvoud die voor de sfeer zorgt! Bij verblijf in het wijnvat is het ontbijt in het restaurant bij de prijs inbegrepen. Bij verblijf in de cottages zijn geen maaltijden inbegrepen. Het park is opgedeeld in meerdere delen met elk een eigen thema. Zo staan de Wild West cottages in Alaska en de wijnvaten in een sfeervol laantje. Overal zijn LEGO® details doorgevoerd die de thema's versterken, zo hangen er LEGO geweren in de Wild West cottages en lopen er LEGO beren rond deze cottages. Sinds 2017 kunnen kinderen terecht in de grootse Ninjago speeltuin en ravotten als echte Ninja's. Het park is perfect gelegen in Billund, naast Vakantiepark Lalandia (ca. 100 m), op ca. 400 m van het LEGOLAND park en WOW PARK op ca. 1 km. Boek een resortpas bij je verblijf erbij en je hebt naast onbeperkt bezoek aan het LEGOLAND park ook de mogelijkheid om gratis gebruik te maken van het naburige Aquadome en indoor speelparadijs van Lalandia. Verder kun je met deze pas gratis naar safaripark GIVSKUD ZOO.

Vanaf

 523

Zoetry Mallorca Wellness

Soort:
Op zoek naar een bijzonder verblijf op Mallorca? Dat kan op dit prachtige landgoed. Je wordt omringd door tuinen, olijfbomen en hebt een mooi uitzicht op de bergen. Je ervaart hier echt het plattelandsgevoel. Terwijl je bij het zwembad ligt voel je de rust. En voor als je nog wat extra wil ontspannen, bezoek je de wellness. Dit wordt een magisch verblijf.

Vanaf

 877