Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Villas TAO Mazo

🇪🇸Spanje
Lajares
Villa
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Lajares? Villas en Apartamentos TAO Mazo is een comfortabel 3-sterren villa, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 391 reizigers beoordelen Villas en Apartamentos TAO Mazo gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Villas en Apartamentos TAO Mazo, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Villas en Apartamentos TAO Mazo vandaag nog!

Villas TAO Mazo is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

14 december 2026, 8 dgn
Weeze
€ 502

Bekijk ook deze aanbiedingen

Grand Velas Riviera Maya

Soort:
Droom je van een luxe vakantie aan de Riviera Maya? In Playa del Carmen vind je het 5-sterrenresort Grand Velas Riviera Maya. Hier geniet je van een uitgebreide all inclusive formule en volop faciliteiten voor jong en oud. Neem een duik in een van de 3 zwembaden of kom helemaal tot rust bij de indrukwekkende SE Spa (€). Ook op culinair gebied is er volop keuze met maar liefst 8 restaurants. Kinderen beleven ondertussen de leukste momenten bij de Kids' Club en voor tieners is er een eigen Teens' Club. Tel daar de tropische tuinen, uitgebreide sportmogelijkheden en ontspannen sfeer bij op en je hebt alle ingrediënten voor een bijzondere vakantie in Mexico. Klaar om jezelf eens goed in de watten te laten leggen? Boek Grand Velas Riviera Maya bij D-reizen!

Vanaf

€ 4.354

Villas del Alba

Soort:

Ik volg de lange oprit, terwijl het landschap steeds grootser wordt. “Zelf stoppen we hier nog vaak even,” vertelden Rick en Mariet me, “gewoon om dat uitzicht.” En ze hebben gelijk. Het landschap opent zich in volle breedte: rust, ruimte en licht. In de verte zie ik zelfs de baai van Málaga liggen, glinsterend in het zonlicht. De witte villa's stralen tegen het groen, fris en elegant. Binnen voelt alles nieuw en doordacht. Modern en stijlvol, maar met een warme, knusse sfeer. Buiten wacht mijn eigen terras met privézwembad. Terwijl de zon langzaam zakt, begrijp ik waarom dit zo'n plek is waar ochtenden en avonden vanzelf bijzonder worden.

Villas del Alba bestaat uit recent volledig gerenoveerde, vrijstaande villa's nabij Alhaurín de la Torre en is met veel zorg en oog voor detail vernieuwd door de Nederlandse eigenaren Rick en Mariet. Hun liefde voor licht, ruimte en comfort zie je overal terug: in het moderne interieur, de frisse witte uitstraling en de fijne balans tussen luxe en gezelligheid. Elke villa beschikt over een eigen privézwembad met terras en daarnaast is er een groot, gemeenschappelijk zwembad. De naam Villas del Alba is dan ook veelzeggend: alba komt uit het Latijn (albus, wit) en betekent in Zuid-Europese talen ook dageraad of zonsopgang. Een perfecte verwijzing naar het lichte karakter van de villa's én naar dat moment van de dag waar Rick en Mariet zelf nog steeds even voor stil blijven staan.

Vanaf

€ 779