Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Casa Box

🇪🇸Spanje
Lajares
Villa
Logies

Wat een luxe om ’s ochtends wakker te worden en meteen in je eigen zwembad te duiken! Mijn casa op het zonnige Fuerteventura is een droom. Alles is tot in de puntjes verzorgd, waardoor ik volledig kan ontspannen en genieten. 

Casa Box is een modern ingerichte villa waar aan alles is gedacht. Van een compleet uitgeruste keuken tot een heerlijk zwembad met zonnebedjes en parasols. Vergeet ook zeker niet de twee comfortabele slaap- en badkamers. Hier ontbreekt het je aan niets! Deze plek is voor kinderen ook ideaal, met een voetbaltafel om mee te spelen en de mogelijkheid om tot in de late uurtjes bommetjes te maken in het zwembad. Zin in een avondje uit? Het gezellige centrum van Lajares ligt op slechts 3 kilometer afstand – perfect om de omgeving te verkennen en de lokale sfeer te proeven! 

Casa Box is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

Amsterdam
Amsterdam
 0

Bekijk ook deze aanbiedingen

Balansat Resort

Soort:
Balansat Resort is een fijn vakantieadres met de beste plek in San Miguel. Het ligt pal aan het strand, ideaal voor als je graag geniet van zon en zee. Blijf je liever bij de appartementen, dan zijn er twee zwembaden voor een frisse duik, waaronder een adults only zwembad. Relaxen kan goed op een ligbedje op het zonneterras en je favoriete drankje bestel je bij de poolbar. Voor kinderen is het op dit adres ook een feestje: zij maken gemakkelijk vriendjes in de splashpool, bij de miniclub en tijdens het klauteren in de speeltuin.

Vanaf

 440

Ikos Aria

Ikos Aria ligt aan de zonnige zuidwestkust van het eiland Kos en biedt een luxe verblijf direct aan een prachtig zandstrand met Blauwe Vlag. Dit uitgebreide Excellent all inclusive resort combineert kwaliteit met comfort en ligt op een schitterende plek in het zuiden van het mooie eiland Kos. Je geniet hier van ruime faciliteiten, verfijnde restaurants en een heerlijk ontspannen sfeer.

De stijl van het resort is strak en elegant, met lichte ruimtes en comfortabele kamers in verschillende categorieën. Alle stijlvolle kamers en suites hebben een balkon of terras en zijn ingericht met hoogwaardige materialen die passen bij het luxe karakter van Ikos.

Het resort biedt talloze faciliteiten die je verblijf extra bijzonder maken. Je dineert in meerdere restaurants met menu's samengesteld door Michelin-sterrenchefs en geniet van een ruime selectie internationale wijnen. Het wellnesscenter biedt exclusieve producten van Anne Sémonin Paris en de 24-uursroomservice maakt je verblijf extra comfortabel. Ook zijn er verschillende zwembaden, sportmogelijkheden en uitgebreide services inbegrepen binnen het luxe all inclusive concept.

De ligging is ideaal voor wie rust wil combineren met mooie uitstapjes. Vanaf het resort kijk je uit op het iconische eilandje Kastri en wandel je zo naar de indrukwekkende ruïnes van de St. Stephanos-basiliek. De omgeving nodigt uit om verder te ontdekken, met sfeervolle plaatsjes en prachtige stranden in de buurt.

Vanaf

 2.874

Markus Sittikus

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Salzburg? Hotel Markus Sittikus is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2840 reizigers beoordelen Hotel Markus Sittikus gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Markus Sittikus, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel Markus Sittikus vandaag nog!

Vanaf

 471

Bamblue Boutique Apartments

Soort:
Je staat voor het hoofdgebouw van het appartementencomplex. In welke van de appartementen breng je je zonvakantie door? De kamers zijn ruim, fris en modern ingericht. Ook fijn dat er een keuken is. Zo kan je - als je een keer niet uit eten gaat - zelf tapas klaarmaken. Na een lekker ontbijt in de ochtend loop je zó naar het strand. Zie je jezelf al languit liggen aan de Costa Brava? Of plons in het buitenzwembad bij Bamblue Boutique Apartments. Zin in cultuur snuiven in het gezellige Pineda de Mar is altijd een goed idee. Of stap in je auto en maak een uitstapje naar Barcelona of Girona.

Vanaf

 322