Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

La Manga Principe Felipe

🇪🇸Spanje
La Manga Del Mar Menor
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in La Manga Del Mar Menor? Hotel La Manga Principe Felipe is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3997 reizigers beoordelen Hotel La Manga Principe Felipe gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel La Manga Principe Felipe, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel La Manga Principe Felipe vandaag nog!

La Manga Principe Felipe is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

10 december 2026, 8 dgn
Brussel
 812

Bekijk ook deze aanbiedingen

SPLASHWORLD Aqua Deluxe

Dit heerlijke hotel is een feest voor het hele gezin. De hele dag van de glijbaan of laat je lekker meevoeren in de lazy river. Geniet op een strandbedje van de zon en bestel een drankje bij de barman. Alles is inclusief. Hoe fijn is dat? En 's avonds laat je je verrassen in één van de restaurants met heerlijke gerechten. Nadat het animatieteam je heeft vermaakt duik je je bed in en maak je plannen voor de volgende dag.

Vanaf

 1.235

Antique Apartments Old Town

Soort:
Deze appartementen liggen in het hart van de oude stad. Vanuit je appartement wandel je zo naar alle highlights en gezellige pleinen. Wil je liever shoppen, ook dat kan in deze bruisende stad. Misschien wel een van de beste steden van Europa. Bezoek het imposante kasteel of de Mariakerk en geniet op de top van het prachtige uitzicht. De appartementen bieden alles wat je nodig hebt dus een heerlijke plek voor je citytrip.

Vanaf

 412

Adalya Ocean Deluxe

Soort:
Adalya Ocean Deluxe is een stijlvolle vijfsterrenplek aan de Turkse Rivièra waar luxe, comfort en ontspanning samenkomen. Je verblijft hier direct aan zee, vlak bij een breed zandstrand en op korte afstand van het charmante Side. Het grote zwembad met glijbanen, het uitgebreide wellnesscentrum en de ruime keuze aan restaurants maken dit hotel tot een complete vakantiebestemming. Of je nu komt om actief bezig te zijn met sport en animatie of juist om te ontspannen in de spa of op het strand, hier is voor iedereen wat te doen. Voor de kinderen is er een miniclub en het enthousiaste animatieteam zorgt dagelijks voor vermaak. Dankzij de Ultra All Inclusive formule is alles tot in de puntjes geregeld. Dit is vakantie vieren zoals het bedoeld is.

Vanaf

 829

Guya Wave

Soort:
Dit hotel in Cala Ratjada op Mallorca is een 3 sterrenhotel voor een strandvakantie met tempo én rust. Je stapt naar binnen en ruikt de zee al bijna; strand Cala Agulla ligt dichtbij en de haven is een fijne avondwandeling. Terug in het hotel kies je een duik in het buitenbad, of juist warm en rustig in het binnenbad. Daarna pak je een bord in het buffetrestaurant en proost je bij de poolbar op nog een lange avond. Even bewegen? De gym staat klaar. En voor de echte reset ga je de sauna in. Dit hotel telt 142 kamers met veel daglicht. Je kent Hotel Guya Wave misschien nog als smartline Guya Wave.

Vanaf

 858