Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

IG Nachosol Atlantic Yaizasol

🇪🇸Spanje
Puerto Rico
appartement
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Puerto Rico? Appartement IG Nachosol Atlantic en Yaizasol by Servatur is een luxe 4-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 98 reizigers beoordelen Appartement IG Nachosol Atlantic en Yaizasol by Servatur gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Appartement IG Nachosol Atlantic en Yaizasol by Servatur, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement IG Nachosol Atlantic en Yaizasol by Servatur vandaag nog!

IG Nachosol Atlantic Yaizasol is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

9 juni 2026, 8 dgn
Charleroi
 399

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Club Felicia Village

Soort:
Zoals de naam al doet vermoeden is Hotel Club Felicia Village net een gezellig dorpje. In het natuurrijke vakantiepark staan verschillende gebouwen van twee verdiepingen hoog waarover de kamers verspreid zijn. In het speelsgevormde zwembad zijn leuke glijbanen te vinden en de ligging aan het kiezelstrand draagt alleen maar bij aan uren vol zon en waterpret. Voor jong en oud worden er talloze acitiviteiten georganiseerd, dus naast luieren kun je er ook voor kiezen om wat actiever bezig te zijn!

Vanaf

 619

Posada la Venteta la Cabana

Soort:

Een eeuwenoude herberg ligt er verlaten bij in het bergdorpje Aigües. De stilte is er fantastisch, net als de vergezichten over het platteland en de zee. Met maar duizend inwoners leidt men er het leven van mañana. En daar staat de Spaanse Angel die toevallig een excursie door het dorp maakt. Voor een vervallen landhuis begint hij spontaan te glimlachen. Dit is het mooie begin van het verhaal van Posada La Venteta, de eeuwenoude herberg die Angel en de Nederlandse Ger samen een fantastisch nieuw leven in hebben geblazen.

Op precies dezelfde plek ben ik nu. Voor me staat een perfect gerenoveerd blauw landhuis, met witte kozijnen en prachtige bloemen die bloeien van geluk. 'Honderd jaar geleden was dit een herberg voor handelaren en reizigers. De plek en de bouwstijl: het voelde alsof dit huis al die tijd op me stond te wachten. Ik wilde het terugbrengen naar zijn originele staat. Naar hoe het was…' Angel ging op zoek. Na een lange zoektocht vond hij uiteindelijk de kleinzoon van de eerste eigenaar. 'Hij wist nog precies de details. Hij herinnerde zich zelfs nog de exacte locatie van de olijf- en amandelbomen!'

Binnen een jaar zaten Ger en Angel erbij als god in Spanje. Alle comfort, luxe en creativiteit voegden ze toe. Ze richten de vijf kamers, in het huis of in het gebouwtje in de tuin, allemaal anders in: met stijlvol antiek, romantiek en Franse charme. Ze bouwden een open haard met een zithoek, verfden de muren dieprood en legden een zwembad aan. 'De oude functie is weer terug. Hier eet je wat lekkers, rust je uit en geniet je vooral van de stilte.' Ik glimlach. Het verhaal van de herberg die tot leven kwam. En iedereen leefden nog lang en gelukkig.

 

Wil je liever in een hotel verblijven? Klik dan hier.

Vanaf

 567