Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Gran Melia Palacio de Isora

🇪🇸Spanje
Guia De Isora
hotel
Logies en ontbijt

Gran Melia Palacio de Isora is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

19 juni 2026, 9 dgn
Brussel
 722

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Royal Dragon

Soort:

Pal aan de Turkse kust ligt Hotel Royal Dragon, een klein stukje China aan de Middellandse Zee. Dit vijfsterrenresort is volledig in Aziatische stijl gebouwd en biedt een perfecte mix van comfort en cultuur. Met de dolmus ben je in een mum van tijd bij de historische bezienswaardigheden en de kleurrijke bazaar van Side.

Het hotel beschikt over een schitterende oosterse tuin die via een looppad doorloopt naar het gigantische zwembad en het goudgele zandstrand. Naast de drie zwembaden met glijbanen zijn er ook kinderbaden met glijbanen voor de kleintjes. De gezellige miniclub organiseert regelmatig themadagen, zoals een piratendag met leuke spellen en zandkasteelwedstrijden. Voor volwassenen is er een rustgevend wellnesscenter, waar masseurs uit Bali en Indonesië zorgen voor ultieme ontspanning.

Vanaf

 941

Best Western Hotel Hebron

Soort:
Na een dagje de stad verkennen, kom je het liefst terug in een fijn hotel. Staak je zoektocht maar jij hebt dit hotel namelijk gevonden. Hier overnacht je in een historisch pand, waar je helemaal tot rust komt op je kamer. Die is namelijk modern en licht ingericht. Heb je na een dag verkennen nog energie over? Ga dan op zoek naar de oude kenmerken van het gebouw. Zoals de houten balken aan het plafond. Vanuit dit hotel loop je na iets langer dan een halfuur het centrum in. En een hapje eten? Dat vind je ook dichterbij. In de buurt van het hotel vind je namelijk talloze restaurants waar je geniet van een heerlijke maaltijd.

Vanaf

 592

Hotel Villa Ana Margarida

Soort:
In mijn ogen is de vader van Margarida, de eigenaresse van Hotel Villa Ana Margarida, een ware artiest. Hij heeft het hotel met veel creativiteit ontworpen en geen detail achterwege gelaten. De tijd dat hij in de scheepvaart zat heeft hij hier prachtig tot uitdrukking weten te brengen.

Ik snuif de zoute lucht op, de wind waait door mijn haar. Ik begin me bijna zelf een zeevaarder te voelen. Alles wat ik om me heen zie lijken wel schatten van verre reizen over zee. De geverfde stoeltjes op de binnenplaats, het fijne uitzicht over zee en ook op mijn kamer is aan het zeevaarders thema gedacht. Al toen ik het hotel binnenliep, wist ik dat ik op een bijzonder plekje was beland. Nu ik de rest van het hotel heb gezien, is dat gevoel alleen maar sterker geworden.

Omdat hotel Villa Ana Margarida midden in het centrum is gelegen van Ericeira, ga ik zo maar eens op ontdekkingstocht door het stadje. Want net als een echte zeevaarder, doe ik niks liever dan nieuwe plekjes ontdekken. Schip ahoi!

Vanaf

 472