Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Servatur Waikiki

🇪🇸Spanje
Gran Canaria
hotel
Logies en ontbijt
In hotel Servatur Waikiki op Gran Canaria zit je even in je eigen ivoren toren. Met alle privileges die erbij horen. Een groot zwembad, Balinese ligbedden en een waterspeeltuin voor kleine prinsen en prinsessen. En ’s avonds zit je op de voorste rij bij de shows. De frisse kamers zijn ruim en voelen meteen comfortabel aan. Zelf koken hoeft in dit hotel niet, als je kiest voor All Inclusive. Dat wordt smullen. Kinderen mee? Zij willen straks niet meer mee naar huis. Hula Hula Park is hun paradijs met glijbanen, kinderbad, speeltuin en miniclub. En wat dacht je zelf van een bezoek aan de Mai Tai Lounge denk watervallen en ontspannende massages … zalig. Dagje strand? Het is dichtbij. Kortom, bij Servatur Waikiki kies je elke dag opnieuw hoe je vakantie eruitziet. Hier beginnen je mooiste herinneringen.

Servatur Waikiki is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

10 september 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 788

Bekijk ook deze aanbiedingen

Quinta do Moreira

Soort:

Wat is het hier toch fijn! Ik begrijp wel waarom de eigenaren van Quinta do Moreira uit Nederland vertrokken zijn en in dit stukje Portugal zijn neergestreken. Het dorp Travanca de Lagos ligt in de regio Beiras en loopt over van charme. Het is er ontzettend groen, heerlijk rustig en aan de horizon lonkt bergketen, Serra da Estrela.

Quinta do Moreira telt twee villa's: Villa Clementina en Villa Oliveira. Villa Clementina was vroeger een ruïne, maar is nu omgetoverd tot een luxe onderkomen voor rustzoekers en natuurliefhebbers. Villa Oliveira is een nieuwgebouwd huis, iets minder authentiek maar gelegen op een idyllische plek met volop privacy en is natuurlijk voorzien van alle moderne gemakken. Beide villa's bieden ruimte voor 6 volwassenen, met 3 slaapkamers en meerdere badkamers. Het interieur is smaakvol en modern, met een aantal details van vroeger die de charme van het verleden behouden. Houd je van lekker eten? Haal dan verse sardines op de markt en maak ze zelf klaar in je eigen keuken. Het allerfijnst hier is dat je volledig tot rust komt. In de omgeving zijn er genoeg authentieke restaurants te bezoeken en uitstapjes te maken, maar door het zwembad, de tuin en het adembenemende uitzicht, is het ook heel lekker om 'thuis' te blijven.

Vanaf

 845

Livadhiotis

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Larnaca? Aparthotel Livadhiotis is een comfortabel 3-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2217 reizigers beoordelen Aparthotel Livadhiotis gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Aparthotel Livadhiotis, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cyprus? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Livadhiotis vandaag nog!

Vanaf

 396