Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

The Salmar

🇪🇸Spanje
Golf Del Sur
hotel
Logies en ontbijt

The Salmar ligt in Golf del Sur op het fijne Canarische eiland Tenerife en is een perfecte plek voor een heerlijke, zonnige vakantie. Het heeft werkelijk een schitterend uitzicht over zee en is rustig gelegen vlak bij de kust.

Dit fijne adres heeft een moderne uitstraling met fijne kamers die genoeg ruimte bieden om je even terug te trekken na een zonnige dag. Overdag kom je tot rust bij het mooi aangelegde zwembad of in het wellnesscenter, waar je gebruikmaakt van onder andere een sauna en Turks stoombad en de mogelijkheid hebt om een massage te boeken. In het restaurant geniet je van maaltijden in een ontspannen setting en voor een drankje schuif je aan bij de bar. Dit wordt een zorgeloze, ontspannen zonvakantie.

The Salmar is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

1 juli 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 695

Bekijk ook deze aanbiedingen

Amanti – MadeForTwo Hotels – adults only

Soort:
Ben je op zoek naar een paradijslijk hotel op Cyprus waar je samen lekker kunt relaxen? Dan is het  Amanti - MadeForTwo Hotels in Ayia Napa precies wat je zoekt. Dit moderne, adults only hotel heeft een rustige ligging aan de rand van het bruisende centrum van Ayia Napa. Er zijn prachtige zwembaden met massagestralen, een wellnesscenter en gastronomische restaurants. Laat je smaakpapillen prikkelen door culinaire hoogstandjes of maak kennis met de lokale keuken in het centrum. Overigens overnacht je hier in prachtige kamers. Stuk voor stuk vakkundig ingericht met een prinsheerlijk bed, kamerhoge ramen en een marmerlook badkamer. Klinkt fijn toch?!

Vanaf

 753

Ausonia

Soort:
Dit hotel in Milano Marittima heeft alles wat je zoekt. Met je eigen privéstrand, heerlijk zacht wit zand en de frisse lucht van de Maritime Pines. Plons in het zwembad van het naastgelegen hotel, omringd door palmbomen, of smul van de lekkerste Romagna-gerechten en buffetten in het restaurant. Met de kinderen? Geen zorgen, de miniclub en entertainment zorgen voor non-stop plezier. Jij slaat een balletje op de tennisbaan of ontspant lekker bij de Adriatic Golf Club. Hier kom je voor de rust en verblijf je met veel plezier.

Vanaf

 376

Lisboa 85 by RIDAN Hotels

Soort:
Bij dit aparthotel heb je alles voor een perfecte citytrip. Je kamer of appartement is van alle gemakken voorzien. En wat ook fijn is, je wandelt zo naar gezellige winkelstraten, bars of restaurants. Heb je geen zin om te lopen, de metro zit vlakbij en brengt je zo overal naar toe.

Vanaf

 390