Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fly & Go Fergus Cactus Garden

🇪🇸Spanje
Fuerteventura
hotel
Halfpension Plus
Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/fuerteventura/) Ontdek de ontspannen sfeer van Fergus Cactus Garden, gelegen in het pittoreske Morro Jable op het prachtige Fuerteventura. Dit hotel biedt een comfortabele uitvalsbasis op loopafstand van het strand, waar je kunt genieten van de zonovergoten kustlijn. Geniet van de verrassende lekkernijen in het restaurant, een ruimte waar internationale en lokale gerechten worden geserveerd, waaronder typische specialiteiten van de Canarische Eilanden, samen met heerlijke en gezonde gerechten van over de hele wereld. De poolbar en rooftopbar zijn ideale plekken om te ontspannen met verfrissende drankjes, terwijl het buitenzwembad en het kinderzwembad voor verkoeling zorgen te midden van het hotel. Voor wie op zoek is naar ontspanning en vermaak, biedt het hotel een spa en de mogelijkheid om een potje biljart of darts te spelen. Boek nu jouw welverdiende vakantie bij Fergus Cactus Garden en laat het aftellen beginnen!

Fly & Go Fergus Cactus Garden is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

12 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
€ 637

Bekijk ook deze aanbiedingen

EA Melantrich

Soort:
Deze verborgen parel in hartje Praag is een perfecte plek voor jouw citytrip. Alle bezienswaardigheden binnen handbereik. Beroemde pleinen, de Karelsbrug en het Joodse Kwartier. Je loopt er in enkele minuten naar toe. Maar ook restaurants, cafés en winkeltjes liggen binnen handbereik. Een betere plek dan hier is er haast niet.

Vanaf

€ 221

Vibra Cala Tarida

Soort:
Bij dit hotel kom je helemaal tot rust. Gelegen naast de zee geniet je hier optimaal van je strandvakantie. 's Ochtends start je de dag goed met het ontbijt dat voor je klaar staat. Daarna is het tijd om die zonnestralen te voelen. Na een kleine wandeling bereik je het strand, waar je je handdoek uitrolt. Tijd om te relaxen. Of plof neer op een ligbed bij het zwembad. Wanneer je dan toe bent aan een verkoelende cocktail, bestel je die bij de bar. De kinderen vermaken zich ondertussen bij het animatieteam. En is het tijd voor het diner? Schuif dan aan bij het restaurant van het hotel.

Vanaf

€ 605

H10 Cambrils Playa

Soort:
Verblijven in een aangenaam hotel in Cambrils? 4-sterren hotel H10 Cambrils Playa is een geweldig verblijf voor jong en oud. Dit kindvriendelijke hotel heeft een uitgebreide Kids Club waar je kinderen zich de hele dag kunnen vermaken. Duik in het zwembad en rust lekker uit op een van de ligbedjes. Speel mee op het sportveld of luister naar livemuziek.  In dit hotel heb je gegarandeerd een heerlijke vakantie. Wil je even lekker de zee in? Loop vanaf het hotel lekker naar het strand. Klinkt dit als jouw perfecte vakantie? Lees dan gauw verder en boek je vakantie bij D-reizen!

Vanaf

€ 319