Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

AluaSun Marbella Park

🇪🇸Spanje
Costa del Sol
hotel
Halfpension Plus
AluaSun Marbella Park (voorheen ROC Marbella Park) is gelegen in een groene omgeving. Met de bus of een huurauto ben je in ongeveer 15 minuten in Marbella of in het gezellige Fuengirola. Het hotel biedt tal van faciliteiten voor het hele gezin, zoals een waterpark, diverse sportfaciliteiten en animatie voor jong en oud, maar ook rondom het hotel valt er genoeg te beleven. Boek nu AluaSun Marbella Park en geniet van een heerlijke vakantie! TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

AluaSun Marbella Park is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 april 2026, 4 dgn
Amsterdam
 302

Bekijk ook deze aanbiedingen

Golden Royal

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Istanbul? Hotel Golden Royal is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1684 reizigers beoordelen Hotel Golden Royal gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Golden Royal, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Golden Royal vandaag nog!

Vanaf

 296

Blue Cruise & Kaila Beach Hotel

Soort:
Heel veel toeristen ontdekken het mooie Turkije tijdens een verblijf in een hotel of appartement. Corendon biedt nu ook de mogelijkheid om dit te combineren: ervaar al het moois wat Turkije te bieden heeft ook vanaf zee en vervolgens in een heerlijk hotel! Deze heerlijke manier van vakantie vieren noemen we een Blue Cruise. Je kunt namelijk je vakantie vieren aan boord van een Turkse gület. Na 7 nachten aan boord, zet je weer voet op vaste bodem en verblijf je in het heerlijke Kaila Beach Hotel. Een gület is een 100% houten motorjacht traditioneel gebouwd voor cruises langs de kusten van de rustige Egeïsche en Middellandse zeewateren. Deze jachtboten zijn gebouwd om op het dek te leven gedurende de cruise en maximaal van de omgeving en natuur te genieten in de zomer of in het voor- of naseizoen. Aan boord is er een breed dek met plek om te zonnen, binnen- en buiten eetplaats.

Vanaf

 1.244

Grand Viking

Soort:
Het 4-sterren All Inclusive Grand Viking is een knus hotel in Kemer dat al jarenlang favoriet is onder onze klanten. Het hotel heeft een rustige ligging, prachtig tussen het groen en op zo'n 1,5 kilometer van het strand. Hier rol je zó je handdoek uit op het warme zand, want met de gratis shuttleservice ben je er binnen een paar minuten. Liever de omgeving verkennen? Pak dan de andere gratis shuttleservice naar het centrum van Kemer. Je verblijft in Grand Viking in ruime, comfortabel ingerichte kamers, ontworpen voor een fijn verblijf. Afkoelen doe je in het grote buitenzwembad terwijl de kids van de glijbaan roetsjen en samen waterpret hebben onder de Turkse zon. Rondom het zwembad ligt een zonnig terras met ligbedden en parasols, perfect om even bij te komen. Toe aan nog meer ontspanning? Kom tot rust in de sauna, het Turks bad, neem een massage of trek wat baantjes in het binnenzwembad. Wil je fit blijven tijdens je vakantie? Maak dan gebruik van de fitnessruimte. Voor wat vermaak worden er twee avonden per week livemuziek gespeeld. Kortom, het Grand Viking Hotel biedt zijn gasten een aangenaam verblijf in een mooie omgeving, met tal van faciliteiten voor een ontspannen en plezierige vakantie!

Vanaf

 514