Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

SBH Monica Beach

🇪🇸Spanje
Costa Calma
aparthotel
All Inclusive
Zin in een zonovergoten vakantie met het strand voor de deur? In het gezellige Costa Calma op Fuerteventura vind je het 4-sterrenresort SBH Monica Beach. Hier wandel je vanuit het resort zo het uitgestrekte zandstrand op voor een heerlijke dag aan zee. Liever een verfrissende duik in het zwembad? Met 2 zwembaden en gave waterglijbanen is er volop waterpret voor jong en oud. Terwijl de kinderen zich vermaken in de miniclub geniet jij van een drankje bij de bar of een ontspannen moment op het zonneterras. Ook sportliefhebbers zitten hier goed met activiteiten als yoga, beachvolleybal en tennis. Dankzij de uitgebreide all inclusive geniet je de hele dag van lekkere buffetten, snacks en verfrissende drankjes. En met een eigen strandbar is het vakantiegevoel helemaal compleet. Boek SBH Monica Beach bij D-reizen en geniet van zon, zee en zorgeloos vakantieplezier!

SBH Monica Beach is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 december 2026, 8 dgn
Weeze
€ 555

Bekijk ook deze aanbiedingen

Scandic St Olavs Plass

Soort:
Dit fijne hotel ligt aan een rustig maar gezellig plein met het levendige centrum binnen handbereik. Wandel naar het paleis, musea of ga lekker shoppen. Je wandelt overal zo naar toe. Terug bij je hotel na een drukke dag relax je in de sauna of met een drankje in de loungebar. Een perfect locatie voor jouw stedentrip naar Oslo.

Vanaf

€ 571

Villa Mabapa

Soort:
Dit hotel ligt op het rustige Lido van Venetië. Je komt tot rust in de comfortabele kamers en geniet van lekkere gerechten in het restaurant. Ga erop uit en ontdek de stad. Bezoek voor een dagje zon en zee het strand vlakbij het hotel. Voor de golfliefhebbers is er een historische golbaan in de buurt. Kortom, voor cultuur, ontspanning of sport, dit hotel is dé uitvalsbasis.

Vanaf

€ 442

Terra Olivia

Met een glimlach werd ik vanmorgen wakker in mijn heerlijke luxe suite in Terra Olivia. De lieve familie Kitsopoulou heette mij van harte welkom gisteren en ik kon niet wachten om hier een paar dagen door te gaan brengen.

Sofia en Argyrios leidden mij rond en gaven mij de sleutel van mijn suite. “Wacht maar tot je het uitzicht morgenochtend ziet” vertelde Sofia vol trots. Ze heeft gelijk, op mijn terras gaat er een licht briesje door mijn haren en ik raak niet uitgekeken. Het zeewater is zo mooi helder en in de verte zie ik een eiland liggen. “Dat is het eiland Sithonia” vertelde Sofia en mijn nieuwsgierigheid is gewekt. Ik ga dan ook zeker de omgeving verkennen…maar eerst ga ik uitgebreid ontbijten.

Ik begrijp wel dat Argyrios en Sofia hier dit luxe resort hebben opgebouwd. Dit kleine paradijs is werkelijk schitterend, omringd door dennenbomen en de zee. “Je hebt een beetje geluk nodig om gelukkig te worden” sprak de filosoof Aristoteles. Dat heb ik gevonden.

Vanaf

€ 777