Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Guayarmina Princess

🇪🇸Spanje
Costa Adeje
hotel
Halfpension
Het Grieks geïnspireerde Hotel Guayarmina Princess ligt op een centrale plek in Costa Adeje. Je staat binnen een paar passen op de boulevard en bent zo op het  strand. Ook als je op zoek bent naar winkels of een plek om ergens iets te drinken, dan hoef je niet ver te wandelen. De naam van dit hotel, Guayarmina, was ooit de naam van een Canarische prinses en je kunt dan ook een koninklijk verblijf verwachten.

De kamers zijn ruim en modern ingericht en de meeste kamers hebben een mooi uitzicht over zee, waar je de zon onder kunt zien gaan. Er zijn genoeg lekkere cocktails en wijnen, want je vindt hier maar liefst 6 bars. Er zit dus vast wel wat bij wat in de smaak zal vallen en, je kunt je drankje dan lekker in het zonnetje of onder het genot van livemuziek opdrinken. Kom even helemaal tot rust in het wellnesscenter of neem een duik in één van de drie zwembaden. Alles voor een zorgvrije vakantie is aanwezig bij Hotel Guayarmina Princess!

Hotel Guayarmina Princess is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

2 december 2026, 8 dgn
Eindhoven
 968

Bekijk ook deze aanbiedingen

The Evelyn

Bij dit hotel word je wakker in de bruisende NoMad wijk. Jazz en art deco, alles vind je op deze plek. En dat is nog niet alles want de bekendste bezienswaardigheden bereik je gewoon te voet. Dat is wel zo fijn. Heb je Manhattan helemaal ontdekt? Dan klets je nog even na in de gezellige bar van het hotel. Of je geniet van een heerlijke maaltijd in het eigen restaurant.

Vanaf

 1.387

Rezydent

Soort:
Hotel Rezydent is gelegen op een geweldige locatie in het hart van de oude binnenstad. Diverse restaurants, gezellige bars en winkels liggen allemaal op loopafstand, dus dit hotel is dé ideale uitvalsbasis tijdens je verblijf in het wonderschone Krakau. Ook de bezienswaardigheden zoals de Grote Markt, de bekende Raadhuistoren en het Wawel Kasteel bevinden zich op loopafstand van het hotel. Hotel Rezydent heeft veel originele kenmerken weten te behouden zoals middeleeuwse fresco's en houten plafonds. De kamers zijn netjes en voor het hotel is een voetgangersgebied wat ervoor zorgt dat het gezellig druk is overdag en rustig in de nacht. De kamers liggen verdeeld over 3 gebouwen, waarvan 1 een lift heeft. 's Ochtends zorgt het vriendelijke personeel, indien bijgeboekt, voor een smaakvol ontbijt zodat je de dag vol goede energie kunt beginnen…waar wacht je nog op en ontdek de stad Krakau!

Vanaf

 397