Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Hotel GF Gran Costa Adeje is een heel fijn vakantieadres op Tenerife. Wat dacht je van prachtige zwembaden in een mooie, fleurige tuin? Zie je jezelf al zitten met een koel drankje van de bar? En dan zijn er nog die perfecte kamers om heerlijk in uit te rusten… Alle kamers zijn voorzien van de optimale comfort. Vanaf het balkon geniet je van een mooi uitzicht en dat heerlijk onder de Spaanse zon.
Houd je van wat activiteit ook dan zit je hier goed. Van squashen tot fitness; er is hier genoeg te doen. De kinderen zullen zich prima vermaken in de speeltuin of bij de miniclub. ’s Avonds geniet je van de lekkerste traditionele gerechten in het restaurant of ga je eropuit om het mooie Costa Adeja te verkennen. Dit wordt een top vakantie voor jong en oud!
De appartementen van AluaSun Lago Park zijn gebouwd in bungalowstijl. De ligging is bijzonder, namelijk aan het pittoreske haventje van Cala'n Bosch.
AluaSun Lago Park heeft een fijn zwembad voor een verkoelende duik. Daar komt nog eens bij dat je tijdens een verblijf op dit leuke adres, gratis entree (zie data bij goed om te weten) hebt tot het waterpark, dat op slechts een klein stukje wandelen ligt. Hier vind je een golfslagbad, lange glijbanen en een spetterend zwembad voor kleine vakantiegangers. Waterpret gegarandeerd dus!
Samen proosten op de vakantie hoort er natuurlijk ook bij en daarom is er een poolbar waar wordt gezorgd voor lekkere drankjes. Wil je 's avonds een keer iets buiten de deur drinken of gezellig uit eten, dan hoef je maar een klein stukje te wandelen. Aan het haventje vind je namelijk vele gezellige restaurantjes.