Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

GF Isabel

🇪🇸Spanje
Costa Adeje
hotel
Logies en ontbijt
Ben je op zoek naar een ontspannen familievakantie? GF Isabel is een gezellig vakantiedorp en biedt alles wat je nodig hebt voor de beste vakantie-ervaring! Zie de kinderen zich eens vermaken bij de speeltoestellen, in het zwembad met de glijbaantjes en bij de miniclub. Volop entertainment terwijl jij helemaal tot rust komt bij het zwembad met een verkoelend drankje. En dan ook nog langs het Wellness Center. Heerlijk. Geniet in de appartementen waar je La Gomera kunt zien vanaf je balkon, de bungalows of villa’s met terras en tuin met privé bubbelbad. En maak je vakantie helemaal compleet met een verblijf op basis van All Inclusive. Een heel fijn verblijf in GF Isabel!

GF Isabel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 december 2026, 6 dgn
Amsterdam
 512

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Sherwood Dreams Resort

Soort:

Aan het prachtige strand van Belek ligt het luxe 5-sterrenhotel Sherwood Dreams Resort, een paradijs voor families en liefhebbers van ontspanning en avontuur. Met zonnebedjes aan het strand en meer dan zeven zwembaden, inclusief een waterpark vol glijbanen, is het hier ultiem genieten voor jong en oud. De kleintjes beleven volop plezier in de mini- en kidsclub, terwijl jij lekker kunt ontspannen aan het zwembad of in de zon.

Voor de actievelingen biedt het resort een breed scala aan activiteiten. Sla een balletje op de tennisbaan, speel een potje beachvolleybal of waag je aan leuke watersporten op zee. Tussendoor kun je tot rust komen in de uitgebreide hammam en wellness, waar ontspanning natuurlijk centraal staat. Het enthousiaste animatieteam zorgt overdag en 's avonds voor leuke activiteiten en entertainment voor alle leeftijden. Ook op culinair gebied kom je niets tekort. Laat je verrassen in het Turkse restaurant, proef de Italiaanse keuken of geniet van heerlijke vis in het sfeervolle seafood restaurant. 's Avonds kun je de dag afsluiten met een gezellig dansje in de disco!

Vanaf

 616

Club Cala Marsal

Soort:
Op zoek naar een ontspannen vakantie op Mallorca? In het charmante Porto Colom vind je het 4-sterrenhotel Hotel Club Cala Marsal. Dit hotel ligt op slechts 200 meter van de zonnige witte stranden van Mallorca. Het hotel biedt een scala aan faciliteiten voor het hele gezin, waaronder een buitenzwembad en uitstekende buffetrestaurants. Of je nu wilt ontspannen aan het zwembad, actief wilt zijn in de fitnessruimte of de omgeving wilt verkennen op de huurfiets, dit hotel heeft het allemaal. Boek nu je verblijf bij D-reizen en geniet van een zorgeloze vakantie!

Vanaf

 479

Hotel Excelsior

Op zoek naar een ontspannen vakantie op het prachtige eiland Rhodos? Saint George Resort, een 3-sterrenhotel in Archangelos, biedt comfortabele kamers en een scala aan faciliteiten voor een onvergetelijk verblijf. Geniet van het seizoensgebonden buitenzwembad en ontspan in de serene tuin met olijfbomen. Het hotel ligt op slechts enkele minuten van het centrum van Archangelos, waardoor je gemakkelijk de lokale cultuur kunt ontdekken. Met populaire stranden zoals Tsambika en Stegna in de buurt, is dit de ideale plek voor zowel ontspanning als avontuur. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en ervaar het beste van Rhodos!

Vanaf

 363

Villa Olga Lounge Hotel

Deze week ben ik uitgenodigd door de Griekse zusjes Nantia en Anthoula. Samen zijn de zusjes de twee eigenaressen van het Villa Olga Lounge Hotel op Lefkas. Dit eilandadresje heeft alles om van te dromen: een ruim, koel zwembad, lieve eigenaren, kookcursussen van locals en traditioneel Grieks eten. Elke keer word ik weer in de watten gelegd als ik aan dit hotel een bezoekje breng. Ze regelen zelfs de leukste boottripjes voor hun gasten!

Bij aankomst word ik verrast met een drankje en twee Griekse kussen op mijn wang. “Welkom, Eliza! Wat fijn dat je er weer bent!” zegt Anthoula. Samen met Anthoula lopen we door de tuin naar mijn kamer. De zon schittert op het water van het ruime zwembad en ik droom weg bij de grote loungebedden aan het water. Hier ga ik deze week heerlijk ontspannen! Naast het zwembad is er een klein restaurantje waar je op verzoek kunt dineren of een drankje kunt drinken. In de ochtend wordt hier ook een zelfgemaakt Grieks ontbijt geserveerd.

Bij mijn kamer aangekomen, plof ik direct neer op mijn bed. Mijn kamer is ruim en heeft traditionele details: het bed heeft Griekse versieringen, de spiegel is goud en past goed bij de authentieke lampjes aan de muur. Ik zal mezelf deze week goed vermaken. Over een halfuur word ik al verwacht bij de kookcursus van een echte local! Hier leer ik pas echt wat authentiek Grieks is!

Vanaf

 737