Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Buendia Corralejo Nohotel

🇪🇸Spanje
Corralejo
appartement
Logies
Op Fuerteventura voel je je direct thuis bij dit complex. Hier geen strikte hotelregels of vaste schema’s. Jij hebt de regie over je vakantie. Kies uit volledig uitgeruste vakantiehuizen, van appartementen met uitzicht op de zee en Isla de Lobos, tot rustige patio’s met terras. Ontspan bij het zwembad, volg surflessen op het strand, en geniet van een gezond ontbijt bij &WAVES Food &. Blijf actief met Synergy en ontdek de omgeving op jouw eigen tempo. Hier ben je geen toerist, maar maak je echt deel uit van de lokale gemeenschap van Corralejo.

Buendia Corralejo Nohotel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

22 september 2026, 8 dgn
Amsterdam
 807

Bekijk ook deze aanbiedingen

Doña Rosa

Soort:
Leuk en compact bungalowcomplex met modern ingerichte bungalows rondom een mooi zwembad. Elke bungalow heeft ligbedden aan het zwembad. Zo heb je altijd een plek om relaxed de dag door te brengen. De rustige sfeer en prima ligging maken Doña Rosa tot een fijn vakantieverblijf voor jong en oud.

Vanaf

 962

Seaside Sandy Beach

Soort:
Op vakantie in Seaside Sandy Beach vermaak je je prima! Met verschillende sportieve activiteiten en het zwembad kom jij met het grootste vakantie-gemak de dag door in het hotel. Maar wie het liever buiten de deur zoekt zit hier ook op de juiste plek! Op loopafstand vind je het uitnodigende strand waar je heerlijk een dag kunt vertoeven of verken het gezellige Playa del Ingles. Het levendige familiehotel heeft een Moorse architectuur wat in de avond word omgetoverd met verlichting die je doet denken aan de 1001-Arabische nachten. Voor het ultieme zen-gevoel: boek een heerlijk ontspannende massage of trakteer jezelf op een schoonheidsbehandeling om nog meer tot rust te komen. Zo kom je écht ontspannen thuis na een relaxte vakantie en wil je eigenlijk niets anders dan gelijk je volgende vakantie boeken. Seaside Sandy Beach is met recht een fijn hotel voor jong en oud!

Vanaf

 702

La Casa de la Trinidad

Soort:
In dit kleinschalige 4 sterrenhotel word je fijn wakker. Het ontbijt zorgt voor een goede start van de dag. Het openbaar vervoer vind je op ongeveer één kilometer van het hotel. Een bezoek aan het Alhambra kan niet missen. Na een lange dag kom je tot rust in de ruime en comfortabele kamers.

Vanaf

 316