Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

El Estanco Viejo

🇪🇸Spanje
Calle Taucho
vakantiewoning
Logies
El Estanco Viejo Rust en karakter in het charmante Calle Taucho Hoog in de heuvels van het zuidwesten van Tenerife, verscholen in het landelijke dorpje Calle Taucho, ligt El Estanco Viejo. Dit authentieke plekje bestaat uit twee karakteristieke huizen uit de 18e eeuw, die recent met zorg zijn gerestaureerd. De traditionele Canarische bouwstijl is overal zichtbaar – van de houten balkenplafonds tot de indrukwekkende stenen muren. Omringd door groen is dit de ideale plek voor wie op zoek is naar rust. De adembenemende uitzichten zijn daarbij een prachtig extraatje! Wakker worden tussen groen en bergen Begin je dag met een kopje koffie in de gezamenlijke tuin, omringd door bijzondere vegetatie. Het ruime zwembad biedt een schitterend uitzicht over de oceaan, terwijl je vanuit de tuin zowel de vulkaan El Teide als de berg Adeje kunt bewonderen. Calle Taucho is een klein en rustig bergdorpje, een fijne uitvalsbasis voor wie houdt van rust, wandelen en kleinschaligheid. Wandelaars kunnen hier hun hart ophalen: prachtige routes leiden je door ravijnen en langs traditionele boerderijen naar omliggende dorpjes. Tenerife ontdekken met de huurauto Vanuit Calle Taucho ligt het eiland aan je voeten. Met een huurauto kun je op je gemak de vele gezichten van Tenerife verkennen – van het ruige binnenland tot de sfeervolle kustplaatsjes. Rijd door een landschap vol contrasten: vulkanische vlaktes, groene valleien en charmante dorpjes waar de tijd lijkt stil te staan. Bezoek de levendige markt in Adeje, proef lokale specialiteiten in een guachinche (typisch Canarisch eethuisje), of rijd richting Nationaal Park El Teide voor een wandeling boven de wolken. Alles op je eigen ritme, met de vrijheid om te stoppen waar je maar wilt. Ligging Estanco Viejo * Op 500 meter van restaurants * Op 6 kilometer van een winkels/supermarkt * Op 8 kilometer van het centrum Adeje * Op 25 kilometer van het strand * Op 34 kilometer van de luchthaven Kamers * Casa Poleo (max. 4 personen) * Formaat: ca. 65 m2 * Twee slaapkamers met losse bedden * Badkamer met douche en toilet * Volledig uitgeruste keuken met keramische kookplaat, magnetron, koelkast, broodrooster en koffiezetapparaat * Woonkamer * Smart TV * Wi-Fi * Terras met zitjes * Casa Pino (max. 4 personen) * Slaapkamer met losse bedden * Woon-/slaapruimte met losse bedden * Twee badkamers met douche en toilet * Volledig uitgeruste keuken met keramische kookplaat, magnetron, koelkast, broodrooster en koffiezetapparaat * Smart TV * Wi-Fi * Terras met zitjes Faciliteiten * Zwembad * Ligbedden * Ruime, groene tuin * Eetruimte * Barbecuefaciliteiten * Parkeergelegenheid Extra’s * Incheck mogelijk vanaf 16:00 uur * Uitchecken voor 10:00 uur * Babybedje en kinderstoeltje op aanvraag * Accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk Verzorging * Je verblijft bij Estanco Viejo op basis van Logies

El Estanco Viejo is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
 814

Bekijk ook deze aanbiedingen

Ilyessa Cottages

Tijdens mijn rondreis kom ik terecht in het pittoreske dorpje Psarou op Zakynthos. In een lokaal barretje vertelt de eigenaar enthousiast over Ilyessa Cottages en ik besluit het adresje te bezoeken. Bij aankomst staan de kleurrijke huisjes in de groene natuur, en de vriendelijke eigenaar leidt me rond. We wandelen langs olijfbomen en het zwembad, en ik raak meteen verliefd op het rode huisje aan de overkant. “Dit is mijn favoriet,” denk ik gelijk. Ik vraag of ik daar kan verblijven, en de eigenaar nodigt me uit voor een paardrijrit de volgende dag. Wat een gastvrijheid!

Ilyessa Cottages bestaat uit typisch Griekse appartementen, gelegen in een rustige, groene omgeving nabij Psarou. De accommodatie heeft een zwembad met uitzicht op het dorp en de zee, en biedt een warme, gastvrije sfeer. Charikleia, de eigenaar, verwelkomt gasten met zelfgekweekt fruit en lokale wijn. Er is een kleine snackbar en op het terrein lopen huisdieren rond. Ilyessa Cottages ligt op één kilometer van Psarou, waar je een strandje en supermarkt vindt. Voor uitjes regelt de eigenaar onder andere paardrijden en zeiltochten. Het is een ideale plek voor rust en Griekse gezelligheid.

Vanaf

 713

Dom Manuel I Residence

Soort:
Dit is een kleinschalig hotel in Lagos. Hier verblijf je in nette kamers met karakteristieke Portugese details. Elke dag ontdek je weer iets nieuws. De service is hartelijk en de receptie staat klaar met tips om de omgeving te ontdekken of de leukste restaurants. Er is hier zoveel te zien en te doen. Klaar met sighseeing? Bij het zwembad is het heerlijk ontspannen. Fijne vakantie.

Vanaf

 752