Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Htop Olympic

🇪🇸Spanje
Calella
hotel
Logies

Htop Olympic is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

9 februari 2027, 8 dgn
Brussel
€ 223

Bekijk ook deze aanbiedingen

Pierros Appartementen

Pierros Appartementen is een kleinschalig en vooral knus appartementencomplex met een rustige, maar toch centrale ligging in Laganas. Met het strand op slechts 300 meter en het centrum met diverse winkels, restaurants en barretjes op loopafstand kun je hier alle kanten op. Trek er ook zeker eens op uit per huurauto of met een van onze excursies om de schoonheid het eiland te ontdekken, wie weet spot je nog wel een Caretta-Caretta schildpad! Lekker luieren bij het appartement zelf? Ook dan zit je hier goed! Het vriendelijke personeel met zijn Griekse gastvrijheid staat hier altijd voor je klaar om je een onbezorgde vakantie te geven. Plons in het zwembad voor wat verkoeling, geniet van een goede bak koffie aan de bar en proef ook eens de smakelijke gerechten van het Pierros restaurant, want deze zijn om van te smullen. Lekker slapen doe je in de sfeervolle kamers, hier kom je echt tot rust. In Pierros Appartementen beleef je een heerlijke vakantie! TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

€ 568

George & Dawn

George & Dawn is de ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie op het prachtige eiland Zakynthos! Het complex is rustig gelegen tussen de olijfbomen nabij het centrum en strand van Agios Sostis. Met slechts 28 appartementen is het complex kleinschalig, waardoor er een gezellige en intieme sfeer is. Onder het complex vind je een supermarktje, waar je dagelijks verse broodjes kunt kopen. Zo kun je elke ochtend voordat je het eiland gaat verkennen, in de Griekse zon genieten van een vers ontbijtje op het balkon. Geen zin om er op uit te trekken? Breng dan de dag door bij het zwembad van het complex. Lekker luieren op een ligbedje, dobberen in het zwembad of een drankje drinken bij de pool bar. Het kan allemaal bij George & Dawn. Wij proosten alvast op een fijne vakantie; Yamas! TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

€ 313

Numa Club Side

Soort:
Numa Club Hotel nabij het bruisende Side is dé plek voor een onvergetelijke strandvakantie met het hele gezin! Op slechts 350 meter van het zandstrand duik je zo de zee in. Terug in het hotel kun je heerlijk afkoelen in een van de zes zwembaden. De kinderen kunnen zich uitleven in het kinderbad, op de glijbanen of in de speeltuin en miniclub. Bij Numa Hotels beleven kinderen van 4-12 jaar volop avontuur, creativiteit en spel met de vrolijke mascotte Numbo. Dagelijkse activiteiten, minidisco en speciale workshops zorgen voor onvergetelijke momenten. Kinderen sparen Numbo Stempels en krijgen een leuk Holiday Paspoort als souvenir. Na al dat gespetter is het tijd voor ontspanning. Geniet van een zen-momentje in de Spa of trek baantjes in het zwembad. Sluit je dag af met een smakelijk diner in het buffetrestaurant, en laat je verrassen door de spectaculaire shows van het animatieteam. Met tal van activiteiten zoals beachvolleybal, yoga en aerobics is er voor ieder wat wils. En als je zin hebt in wat extra luxe, kun je heerlijk dineren à-la-carterestaurant. De goede vibes blijven ook 's avonds hangen met live muziek en shows in het hotel. Kortom, Numa Club Hotel is de ideale bestemming voor een zorgeloze vakantie vol plezier en ontspanning aan de Turkse Rivièra!

Vanaf

€ 755