Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Puerto Cala Vadella

🇪🇸Spanje
Cala Vadella
aparthotel
Logies

Hotel Puerto Cala Vadella is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 oktober 2026, 8 dgn
Eindhoven
 974

Bekijk ook deze aanbiedingen

D’ Andrea Lagoon All Suites

D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de achtergrond en de meest perfecte ligmatrassen op hippe ligbedden rondom het zwembad maken je vakantie hier onvergetelijk! Je vergeet bijna dat ook het strand van Marmari vlakbij is.

Het service gerichte personeel verleent hier nét dat beetje extra wat een vakantie echt onbezorgd maakt. Als gast ben je hier op vakantie en daarom ontbreekt het je aan niets, is hier de fijne werkelijkheid. De suites zijn eveneens stijlvol ingericht; het kan zo op de cover van een woonmagazine. En wat dacht je van je eigen swim-up entree? Ja, je leest het goed. Je kun vanuit je suite zó het zwembad induiken. Erna nip je met hetzelfde gemak aan de beste cocktails in de elegante bar of proef je culinaire hoogstandjes in overvloed in het Lagoon restaurant.

Vanaf

 983

Islane

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Marrakech? Hotel Islane is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2325 reizigers beoordelen Hotel Islane gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Islane, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Marokko? Boek jouw vakantie naar Hotel Islane vandaag nog!

Vanaf

 354

Villa Orange

In Villa Orange word je ontvangen door de eigenaren met bijvoorbeeld koffie, frappé of een zelfgebakken cake. Zo gastvrij! De ruime appartementen met ingerichte keuken zijn gunstig gelegen ten opzichte van het centrum van Parga. Geen zin om te koken? Er zijn zóveel restaurantjes in het centrum en op de boulevard, dat het lastig kiezen wordt! Heen loop je de berg af, zo het centrum in. Heb je lekker genoten van de Ouzo en voelt die berg terug omhoog als een Kilimanjaro? Pak dan een taxi! Kom zeg, het is vakantie. Ze stoppen in het centrum van Parga en voor een paar euro ben je zo weer bij Villa Orange. Dit is ook een perfecte uitvalsbasis om het indrukwekkende vasteland te ontdekken. Een aanrader voor de echte Griekenland liefhebber!

Vanaf

 525

Caribbean World Djerba Thalasso

Soort:
Door de typische bouwstijl, de palmbomen en het schitterende zandstrand, waan je je hier in de Caribbean. Het hotel biedt tal van sportfaciliteiten en culinaire mogelijkheden. Alle ingredienten zijn hier aanwezig om een topvakantie te beleven.

Vanaf

 652