Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Appartementen Azul Playa

🇪🇸Spanje
Cala d'Or
appartement
Logies

Voor een heerlijke vakantie op het mooie Mallorca zit je in Appartementen Azul Playa helemaal perfect. Je bent binnen no-time op het strand van één van de prachtige baaitjes van Cala d’Or. Bij de appartementen zit ook nog eens een fijn zwembad.

De studio’s zijn modern ingericht en hebben allemaal een balkon of terras, waar je samen gezellig de dag af kunt sluiten met een lekker drankje. Bij het zwembad is ook een poolbar aanwezig en zoek je een leuke plek om te wandelen, ook dan zit je hier goed. Na een klein stukje lopen kom je al aan bij het centrum met winkeltjes en diverse eettentjes.

Appartementen Azul Playa is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 oktober 2026, 8 dgn
Rotterdam
 391

Bekijk ook deze aanbiedingen

Posada La Venteta

Soort:

Een eeuwenoude herberg ligt er verlaten bij in het bergdorpje Aigües. De stilte is er fantastisch, net als de vergezichten over het platteland en de zee. Met maar duizend inwoners leidt men er het leven van mañana. En daar staat de Spaanse Angel die toevallig een excursie door het dorp maakt. Voor een vervallen landhuis begint hij spontaan te glimlachen. Dit is het mooie begin van het verhaal van Posada La Venteta, de eeuwenoude herberg die Angel en de Nederlandse eigenaar Ger samen een fantastisch nieuw leven in hebben geblazen.

Op precies dezelfde plek ben ik nu. Voor me staat een perfect gerenoveerd blauw landhuis, met witte kozijnen en ook de bloemen bloeien van geluk. 'Honderd jaar geleden was dit een herberg voor handelaren en reizigers. De plek en de bouwstijl: het voelde alsof dit huis al die tijd op me stond te wachten. Ik wilde het terugbrengen naar zijn originele staat. Naar hoe het was.' En dus ging Angel opzoek.

In de buurt, het gemeentehuis en uiteindelijk vond hij de kleinzoon van de eerste eigenaar. 'Hij wist nog precies de details. Hij herinnerde zich zelfs nog de exacte locatie van de olijf- en amandelbomen!' Binnen een jaar zaten Ger en Angel erbij als god in Spanje. Alle comfort, luxe en creativiteit voegden ze toe. Ze richten de vijf kamers, in het huis of in het gebouwtje in de tuin, allemaal anders in: met stijlvol antiek, dromerige romantica en Franse charme. Ze bouwden een open haard met een zithoek, verfden de muren dieprood en legden een zwembad aan.

'De oude functie is weer terug. Hier eet je wat lekkers, rust je uit en geniet je vooral van de stilte.' Ik glimlach. Het verhaal van de herberg die tot leven kwam. En iedereen leefde nog lang en gelukkig.

 

Wil je liever in een appartement verblijven? Klik dan hier.

Vanaf

 616

Riad Jibril

Soort:
Het 3-sterren Riad Jibraile biedt een traditionele Marokkaanse sfeer op slechts 16 minuten lopen van het beroemde Bahia-paleis. Met comfortabele kamers, een uitnodigend terras en een gedeelde lounge is dit de perfecte plek om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. Geniet van de nabijheid van bezienswaardigheden zoals het Djemaa El Fna-plein en de Koutoubia-moskee. Boek nu bij D-reizen en dompel jezelf onder in de charme van Marrakech!

Vanaf

 241

TUI BLUE Oceanis Beach

Zoek je een hotel direct aan het strand van Psalidi nabij Kos stad? Dit pareltje ligt op een prachtlocatie. Wil je echt samen zijn, zonder kinderen? Kies dan voor een TUI BLUE For Two hotel. Hier staat ontspanning en tijd voor elkaar centraal. Denk aan een verbluffend uitzicht tijdens het ontbijt, comfortabele cabana's, livemuziek bij zonsondergang en een à la carterestaurant waar je de hele avond gerechtjes deelt. En voor nóg meer romantiek? Boek een suite met jacuzzi.

Vanaf

 1.007

Hotel HVD Club Bor

Soort:

Hotel HVD Club Bor ligt midden in het centrum van Sunny Beach, vlak bij de bekende Flowerstreet, maar biedt toch rust doordat het omgeven wordt door een grote tuin. Het lange zandstrand van Sunny Beach ligt ook op loopafstand. Hier is het lekker vertoeven in de zon en het heldere zeewater ziet er uitnodigend uit.

Hoewel het hotel de ideale gelegenheid biedt om het bruisende Sunny Beach te verkennen, is het in het hotel zelf ook goed toeven. Er is een heerlijk zwembad om aan te luieren. Rondom het zwembad staan ligbedjes en parasols. Heerlijk relaxen en genieten kan ook in het wellnesscenter. Er is oa een sauna en een stoombad. Tegen een vergoeding kun je een weldadige gezichtsbehandeling voor jezelf reserveren. Lekker tijd voor jezelf, want het is tenslotte vakantie.

Actief bezig zijn kan natuurlijk ook: het enthousiaste animatieteam nodigt iedereen graag uit voor de leuke activiteiten die zij organiseren. Voor kinderen is er een leuke miniclub en speeltuin. Elkaar uitdagen voor een potje volleybal, basketbal of je uitleven in de fitness horen ook tot de mogelijkheden.

Omdat je zowel van lekker relaxen als van actief bezig zijn lekkere trek kunt krijgen, is het ideaal dat er 's ochtends, 's middags en 's avonds een uitgebreid buffet klaar staat. Het ultra all inclusive programma is werkelijk fantastisch.

's Middags en 's avonds kun je ook van een lekkere pizza genieten. Van nog meer Italiaanse specialiteiten genieten kan in het à-la-carte restaurant.

Vanaf

 949