Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Maribel

🇪🇸Spanje
Cala Blanca
appartement
Logies
Toe aan een ontspannen vakantie op Menorca? In Cala Blanca verblijf je bij Appartement Maribel. Dit sfeervolle appartementencomplex ligt op korte afstand van de baai van Cala Blanca en biedt een rustige omgeving vlak bij zee. Overdag neem je een verfrissende duik in het zwembad of ontspan je op het zonneterras tussen de palmbomen. Dankzij de kitchenette in je appartement geniet je van veel vrijheid tijdens je vakantie. Ook gezellige restaurants, bars en winkels liggen op loopafstand. Ontdek de prachtige baaien van Menorca of bezoek het historische Ciutadella. Hier geniet je van zon, rust en de ontspannen sfeer van het eiland. Boek jouw vakantie naar Menorca snel bij D-reizen!

Maribel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

7 mei 2027, 8 dgn
Charleroi
€ 513

Bekijk ook deze aanbiedingen

Can Garden Resort

Soort:
Trossen los? Zet dan koers naar Can Garden Resort! In Side verblijf je in het sfeervolle en tropische 5-sterrenhotel dat voelt als een gezellig vakantiedorp vol palmbomen, kleurrijke tuinen en knusse plekjes om lekker te ontspannen. Neem een duik in het zwembad, glijd van de waterglijbanen of geniet van een drankje bij de bijzondere poolbar in de vorm van een schip. Ook het strand ligt op korte afstand en dankzij de shuttleservice sta je er zo met je voeten in het zand. ’s Avonds zorgen livemuziek, shows en gezellige bars voor een fijne vakantiesfeer. Zin in een uitstapje? Het historische Side ligt vlakbij en is perfect voor een dag vol cultuur en gezelligheid. Of je nu reist met je partner of gezin: bij Can Garden Resort beleef je een heerlijke all inclusive vakantie onder de Turkse zon. Bekijk snel meer en boek jouw plekje in Can Garden Resort bij D-reizen!

Vanaf

€ 523

Times Square Edition New York

In het hart van Manhattan ligt dit luxe hotel waar je kamer een prachtig uitzicht biedt over de stad. Wandel het hotel uit en je staat zo bij de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad waaronder natuurlijk Times Square. Pak de metro die om de hoek ligt als je New York wat verder wilt ontdekken. Terug bij het hotel train je je nog even fit in het fitnesscentrum. Daarna is het tijd om te eten en geniet je in het hotel van de culinaire hoogstandjes van de chefkok. Een ideale plek voor je verblijf in New York.

Vanaf

€ 1.125

Bull Escorial & Spa

Soort:
Het gerenoverde Bull Escorial & Spa is een modern, comfortabel hotel en ligt op steenworp afstand van het Playa de las Burras en op loopafstand van het populaire Playa del Inglés strand. Toch kun je, naast die zonovergoten aan zee, jezelf ook goed vermaken in het centrum.

Vanuit je eigen moderne kamer heb je de mogelijkheid om op je balkon of terras wat zonnestralen op te vangen, maar je kunt hiervoor ook terecht bij het prachtige zwembad. Met ligstoelen en hoge palmbomen is dit voor veel gasten een van de favoriete plekjes van Bull Escorial & Spa. Maar ook de faciliteiten maken je verblijf zeer aangenaam. Zo kun je ook onthaasten in het uitgebreide wellnesscenter, gezellig minigolfen en zelfs bowlen. Door de vele mogelijkheden is het hotel ook erg geschikt voor kinderen. Er hangt een gezellige sfeer die mede door het (kind)vriendelijke personeel wordt bepaald.

In de avonduren wordt er geregeld voor live muziek gezorgd, waar je van kunt genieten onder het genot van een drankje. Het all inclusive programma wordt ook wel 'smaak zonder grenzen' genoemd, dit belooft wat! De internationale keuken heeft in ieder geval veel uiteenlopende gerechten voor je in petto en de avonden kun je prima afsluiten in de Safari bar.

Vanaf

€ 647

Hotel Ramada Resort Lara

Soort:

Vanaf het Hotel Ramada Resort Lara rijdt er meerdere keren per dag een gratis shuttlebus naar het goudgele zandstrand van Lara. Wil je liever lopen? Dan kun je het strand bereiken binnen 5 minuten. Op dit privéstrand kun je naast luieren in de zon ook actief bezig zijn op het beachvolleybalveld. Het strand wat bij Ramada hoort is één van de grootste stranden in Lara. Bij het strand is er ook een parkje en een pier vol met ligbedjes waar je heerlijk kunt relaxen. Mocht er tijdens je verblijf een leuk event plaatsvinden, zoals bijvoorbeeld een belangrijke voetbalwedstrijd, dan wordt dit uitgezonden bij het grote podium. 's Avonds kun je in het parkje ook romantisch dineren in het Turkse à la carte restaurant, met het geluid van de golven op de achtergrond.

Bij het hotel zelf is het ook goed toeven. Zo is een zwembad waarvan een deel overdekt is, maar er zijn ook glijbanen en een poolbar. Hier kun je meedoen aan leuke activiteiten of van de zon genieten. Kinderen kunnen zich hier ook goed vermaken; de kleurrijke miniclub vormt het ideale decor voor leuke spelletjes en creativiteit.

Niet alleen het Turkse restaurant op het strand kan voor een culinaire verrassing zorgen. Naast het buffetrestaurant zijn er nog 6 à la carte restaurants. Zo kun je bijvoorbeeld de Italiaanse keuken uitproberen. Na het eten kan je nog een rondje lopen op de bazar vlak bij het hotel.

Vanaf

€ 536