Welkom in de wijk Temple Bar, een van Dublins gezelligste wijken. Hier logeer je bij een fijn 3 sterrenhotel, vlak bij O'Connell Street en de iconische Spire. In 15 minuten wandel je naar Temple Bar, langs leuke winkels en eettentjes. De kamers zijn compact maar comfortabel, mét bar om je dag lekker af te sluiten. Niet te missen een pint in het Guinness Storehouse, een kijkje in St. Patrick's Cathedral en het Dublinia Museum. Dublin wacht op je.
Aan de rand van het stralende Cala Millor ligt 4-sterrenhotel Cala Millor Garden, een adults only-hotel vanaf 18 jaar waar rust en gezelligheid mooi samenkomen. Hier start je de dag zonder haast en bepaal je zelf of je richting het zwembad, de tuin of het strand wandelt. Het strand ligt namelijk op korte loopafstand en ook het centrum met winkels en restaurants is dichtbij. Overdag zorgen sport, yoga en ontspannen momenten op het zonneterras voor precies genoeg afwisseling. In de avond blijft de sfeer prettig met livemuziek, shows en entertainment. Dankzij de all inclusive formule zijn maaltijden, snacks en drankjes gedurende de dag goed geregeld. Ook fijn: het hotel beschikt over zowel een binnen- als buitenzwembad. Zin in een ontspannen vakantie op Mallorca zonder kinderen om je heen? Bekijk dan snel meer en boek je adults only zonvakantie bij D-reizen!
Verblijven in een aangename accommodatie in Goudstrand Golden Sands? Shipka is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1068 reizigers beoordelen Shipka gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Shipka, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Bulgarije? Boek jouw vakantie naar Shipka vandaag nog!