Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Casual Pop Art Benidorm

Casual Pop Art Benidorm

Prijzen vergelijken

Casual Pop Art Benidorm is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  246

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Laguna Park Sunrise

Soort:
Laguna Park Sunrise is een heerlijk 4-sterrenhotel in het populaire Sunny Beach in Bulgarije. Hier verblijf je op loopafstand van zowel het brede zandstrand als het gezellige centrum vol winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Het hotel biedt alles wat je nodig hebt voor een zorgeloze All Inclusive vakantie onder de zon. Neem een verfrissende duik in het grote zwembad of relax op een ligbed terwijl de kinderen zich urenlang vermaken in het kinderzwembad. Ook is er een outdoor fitnessruimte voor wie graag actief blijft tijdens de vakantie. Het buffetrestaurant zorgt dagelijks voor een smakelijke variatie aan gerechten en bij de twee bars haal je een verfrissend drankje of een lekkere snack. De moderne kamers zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Of je nu wilt ontspannen op het strand, actief bezig wil zijn of samen plezier wilt maken in het aquapark: in Laguna Park Sunrise beleef je een veelzijdige vakantie in het levendige Sunny Beach!

Vanaf

 583

Hotel Crystal Sunset Pearl Collection

Soort:

Vlakbij de Turkse kust staat het luxe Hotel Crystal Sunset. Het hotel dankt haar naam aan de schitterende zonsondergangen die vanaf deze plek te zien zijn. Het strand ligt op een klein stukje wandelen afstand en het historische Side is gemakkelijk te bereiken met de dolmus.

Wat direct opvalt is de bijzondere bouwstijl van het hotel, zowel van buiten als van binnen is aan elk detail gedacht. Overal zijn sierlijke, Oosterse accenten terug te vinden, gecombineerd met een moderne inrichting. De imposante koepel vormt na aankomst het decor van een warm welkom met een typisch Turkse lekkernij en een drankje, wat meteen laat zien dat de welbekende Turkse gastvrijheid hier hoog in het vaandel staat.

Naast een gigantisch groot zwembad voor jong en oud en kinderzwembaden, is er ook een zwembad alleen voor volwassenen te vinden. Ook zijn er drie kleinere zwembaden waar elf glijbanen over verspreid zijn. Een waar waterparadijs dus! Ook op het droge is hier genoeg te doen, het animatieteam organiseert voor jong en oud leuke activiteiten en een balletje slaan op bijvoorbeeld de tennisbaan hoort ook tot de mogelijkheden. In de avonden worden er regelmatig spectaculaire shows opgevoerd.

Tijdens een verblijf in dit luxe hotel zijn hapjes en drankjes 24 uur per dag inbegrepen. En dat wordt erg letterlijk genomen, want ook als je midden in de nacht opeens trek krijgt kun je terecht voor een snack. Ook zijn er naast het buffetrestaurant maar liefst 5 à-la-carte restaurants te vinden, zodat je ook van bijvoorbeeld de Aziatische en Italiaanse keuken kunt proeven.


Vanaf

 572