Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Bristol Benidorm

🇪🇸Spanje
Benidorm
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Benidorm? Hotel Bristol Benidorm is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3691 reizigers beoordelen Hotel Bristol Benidorm gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Bristol Benidorm, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Bristol Benidorm vandaag nog!

Bristol Benidorm is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

28 januari 2027, 8 dgn
Brussel
 283

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa Mandi Golf Resort

Soort:
Verborgen langs de golfbaan van Los Cristianos en gehuld in het groen vind je dit prachtige hotel. Een vakantie bij dit complex schrijf je met een hoofdletter V. Dat goede boek lees je eindelijk uit op een ligbed aan het zwembad. Niks moet en alles mag tijdens deze zonvakantie. Het hotel ligt op een afgelegen locatie, ver van de drukte, maar het is een uitstekend startpunt voor uitstapjes en excursies. Een lekkere wandeling na het ontbijt brengt je in het centrum van deze badplaats. Of zullen we zelf een balletje slaan op het golfterrein?

Vanaf

 566

Iberotel Luxor

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Luxor? Hotel Iberotel Luxor is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 7227 reizigers beoordelen Hotel Iberotel Luxor gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Iberotel Luxor, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Egypte? Boek jouw vakantie naar Hotel Iberotel Luxor vandaag nog!

Vanaf

 803

Villa & Casitas Caldera

Soort:
“Eliza, ben jij dat echt?”, klinkt het. Ik draai me om en voor me staat mijn goede vriend Juan. “Wat fijn dat je er weer bent!” Hij vraagt mij of ik geïnteresseerd ben ik een uitstapje naar Villa & Casitas Caldera, een uitnodiging die ik natuurlijk niet kan afslaan.

Onderweg laat hij mij al het moois van het Spaanse eiland La Palma zien: de groene bossen, de prachtige zee en in de verte zie ik het topje van vulkaan San Antonio. Hier ga ik me absoluut niet vervelen, denk ik bij mezelf en droom stiekem al weg bij de gedachte.

Bij aankomst staat de eigenaar ons al op te wachten. De eigenaar neemt me bij de hand en begeleid me naar de authentieke villa. De natuur rondom de villa is betoverend en straalt rust uit. Buiten is er een heerlijk zwembad en is er een aangelegen terras waar je tot 's avonds laat kan genieten van het adembenemende uitzicht over de bergen.

Ik plof neer in mijn ligbedje en slaak een kreet van geluk: wat ben ik toch een bofkont…

Vanaf

 638

Appartementen Montinho de Ouro

Soort:

Wat bof ik toch, dat ik alweer op zo'n mooi adresje ga verblijven! De knallende kleuren van appartementen Montinho de Ouro komen me vrolijk tegemoet als ik aankom. Het sfeervolle oranje aan de buitenkant van de appartementen, kleurt prachtig bij het felblauwe zwembad. Ik kan niet wachten om hier straks neer te strijken met een goed boek. Ik ga gauw naar binnen om te kijken hoe mijn tijdelijke onderkomen eruitziet.

Wauw, wat is het knus ingericht allemaal. De muren zijn gemaakt met de meest prachtige stenen en overal hangen sfeervolle lampjes en ik zie handgemaakte decoratie aan de muur. Bij mij in de slaapkamer hangt een mooie vlinder. Als ik het balkon op loop, dan kijk ik uit op het zwembad. En in mijn eigen keuken kan ik eventueel ook een smakelijke maaltijd verzorgen. Hoewel ik denk dat ik gewoon iedere dag lekker uit eten ga. In de omliggende dorpjes zit vast een knus restaurantje, waar ik de gegrilde sardientjes kan proeven. En als ik een dagje wil luieren en hier wil blijven, dan eet ik gewoon in het restaurant van Montinho de Ouro.

Vandaag doe ik rustig aan en morgen ga ik op pad. Allereerst wil ik naar het gebergte, Monchique en Foia. Dat is het hoogste punt van de Algarve en het schijnt erg bijzonder te zijn. Ik ga ook een keer naar de zigeunermarkt van Quarteira, misschien vind ik hier wel een mooi aandenken om mee naar huis te nemen. Maar nu eerst een duik op zoek naar een leuk restaurant uit om te proosten op mijn vakantie!

Vanaf

 492