Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Appartementen Abaco Altea

Appartementen Abaco Altea

Appartementen Abaco Altea is een adresje naar mijn hart. Het wordt met veel passie gerund door Adelina & Thomas, die elkaar hebben leren kennen in Zwitserland tijdens hun studie Hotel Management. Wat romantisch dat zij nu samen dit mooie plekje runnen! Thomas is opgegroeid in Altea, zijn ouders bouwden dit fantastische hotel en hij besloot terug te keren naar ‘zijn’ Altea om mee te helpen het te verkopen. Maar uiteindelijk is hij gebleven en in plaats van het hotel weg te doen, hebben ze het nog mooier gemaakt en uitgebreid van zes naar achttien kamers.

En dat ze Abaco Altea in eigen bezit hebben gehouden begrijp ik volkomen. Iedere dag dat ik hier wakker word is een cadeautje. In de kamers is gebruik gemaakt van veel mooie details als fijne kussens, knusse niches en subtiele decoratie aan de muur. Ook in de rest van de ruimtes is het erg bijzonder om te verblijven. De houten balken op het plafond zijn behouden, net als de oorspronkelijke stenen muren die op verschillende plekken mooi verwerkt zijn in het geheel. En dan vergeet ik bijna de stevige houten deuren die nog steeds in gebruik zijn, prachtig!

Toen ik hier aankwam werd ik getrakteerd op een lekker glas cava en aardbeien, en op mijn bed lagen rozeblaadjes. Wat een welkom! Op het dakterras en op de patio wordt eveneens goed voor me gezorgd, want hier kan ik in alles rust iets eten of drinken. En naar leuke plekjes in de omgeving hoef ik ook al niet zelf te zoeken, want met veel liefde voor de omgeving vertellen Adelina & Thomas precies wat ik naartoe moet. Ik ben al naar het pittoreske dorpje Guadalest geweest en ga morgen naar Muro de Alcoy. Wat heb ik een zin om door dit prachtige plaatsje met oude straatjes te wandelen en de authentieke gebouwen daar te bewonderen.

Wil je liever in een hotel verblijven? Klik dan hier.

Prijzen vergelijken

Appartementen Abaco Altea is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  727

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Veronica

Verblijven in een aangename accommodatie in Agioi Apostoloi? Appartement Veronica is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 459 reizigers beoordelen Appartement Veronica gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Veronica, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Appartement Veronica vandaag nog!

Vanaf

 363

Martorell

Soort:
Op zoek naar een ontspannen vakantie op Mallorca? In het charmante Colonia de Sant Jordi vind je het 3-sterrenhotel Martorell. Dit kleinschalige hotel, gebouwd in traditionele Mallorcaanse stijl, ligt op slechts 150 meter van het prachtige zandstrand en de vissershaven. Geniet van de zon op het uitnodigende zonneterras of neem een verfrissende duik in het zwembad. Het hotel biedt comfortabele kamers met airconditioning en een eigen balkon of terras. Begin je dag met een heerlijk ontbijtbuffet en ontdek daarna de veelzijdige omgeving. Met winkels en uitgaansgelegenheden op loopafstand is dit de ideale uitvalsbasis voor jouw vakantie. Boek nu je verblijf bij D-reizen en beleef het zelf!

Vanaf

 448

Old Bazaar

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Gjirokaster? Hotel Hotel Old Bazaar is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's van Hotel Hotel Old Bazaar, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Albanie? Boek jouw vakantie naar Hotel Hotel Old Bazaar vandaag nog!

Vanaf

 546