Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Casa da Portela de Sampriz

🇵🇹Portugal
Portela
hotel
Logies en ontbijt

Soms kom ik op een plek waar mijn mond gelijk open valt – en precies dát gebeurde toen ik Casa da Portela de Sampriz binnenstapte. Terwijl de geur van versgebakken brood en rijpe appels uit de boomgaard me tegemoet kwam, voelde ik meteen hoe warm het hier is – niet alleen door de zon, maar vooral door de oprechte gastvrijheid van Alberto en Leonor. Het was alsof ik bij familie logeerde. De zon piepte tussen de groene heuvels door en ik startte mijn dag met een duik in het zwembad. Hier hoeft niets, en mag alles. Elke kamer ademt geschiedenis én comfort, met houten plafonds, authentiek meubilair en zachte bedden die uitnodigen tot uitslapen.

Casa da Portela de Sampriz is een charmant landhuis in het noorden van Portugal, gelegen in het groene hart van de Minho-regio, vlak bij Ponte da Barca. Met slechts vijf kamers is de sfeer intiem en persoonlijk. Het huis dateert uit de 18e eeuw en bevat zelfs elementen uit de 15e eeuw – perfect voor wie houdt van historie en karakter. Gasten kunnen relaxen bij het zoutwaterzwembad, wandelen door de appelboomgaard of genieten van een wijnproeverij ter plaatse. Elke ochtend wordt het ontbijt geserveerd in buffet-/familievorm, in een warme setting waar je je meteen thuis voelt. Echt een plekje waar je met een warm gevoel weer naar huis terugkeert.

Casa da Portela de Sampriz is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

25 juni 2026, 8 dgn
 683

Bekijk ook deze aanbiedingen

Appartementen Alfagar Village

Soort:
Wat een schitterende ligging heeft het mooie Appartementen Alfagar Village. Het resort, gelegen tussen Albufeira/Praia da Oura en Olhos d'agua in, is ruimtelijk ingedeeld en hierdoor de perfecte plek om in alle rust van de zon en de prachtige omgeving te genieten. Wandel over de kronkelpaadjes richting de trap die naar het goudgele zandstrand leidt. Bij laag water kun je over het strand heerlijke strandwandelingen maken en zelfs Albufeira is dan te voet te bereiken. Voor de minder actievelingen rijdt er een shuttlebusje (tegen betaling) naar deze gezellige plaats toe vanuit het hotel.

Voor kinderen is het hier een waar paradijs. Je mag gebruik maken van alle faciliteiten van Aparthotel Alfagar en Aparthotel Alfagar Alto da Colina. Hier ligt een groot zwembad waar meerdere glijbanen te vinden zijn. Ook is er een apart gedeelte met een speeltuin en kinderbad. De kinderen vermaken zich prima, terwijl jij languit op een ligbedje aan het genieten bent van de Portugese zon.De appartementen van Alfagar Village zijn ruim opgezet en voorzien van alle nodige faciliteiten. Vanaf je balkon of terras heb je een prachtig uitzicht op de tuin of op de zee. Onstpannen in de wellness of een heerlijk diner in het nieuwe tapasrestaurant, bij Appartementen Alfagar Village is niets te gek!

Vanaf

 539

Van der Valk All Inclusive Plaza Beach Resort

Soort:
In de lobby van dit resort verrast een waterval je, samen met de iconische BONAIRE letters. Je slaapt in een comfortabele kamer, ruim appartement of luxe penthouse met uitzicht op de lagune, jachthaven of het strand. Start je dag op privéstrand Eighteen Palms Beach en claim daarna een ligbed bij het infinity zwembad. In live cooking restaurant Momento zie je hoe je maaltijd wordt bereid met verse ingrediënten en lokale smaken. De geur van pizza's trekt je naar Piazza Limone. Toe aan actie? Duik tussen kleurrijke koraalriffen met Toucan Diving, ga paddleboarden over de baai of speel beachvolleybal. Je komt bovendien helemaal tot rust in Senti Spa dat in de loop van 2026 opent. Als perfecte afsluiting geniet je van sfeervol live entertainment.

Vanaf

 1.881

Iberostar Waves Founty Beach

Soort:
Iberostar Waves Founty Beach is een fijne plek om helemaal in de vakantiesfeer te komen. Je verblijft vrijwel direct aan het brede zandstrand van Agadir, waar je 's ochtends wakker wordt met het geluid van de golven op de achtergrond. Het hotel ligt rustig, maar wie graag de levendigheid opzoekt wandelt zo naar het centrum van Agadir met gezellige restaurants, winkels en de sfeervolle boulevard. Tussen de palmbomen, meerdere zwembaden en comfortabele ligbedden geniet je volop van de Marokkaanse zon. Bestel een drankje bij de bar, neem een verkoelende duik of duik de wellness in voor een Turks stoombad of massage. Ook aan vermaak geen gebrek. Het animatieteam organiseert sportactiviteiten voor wie actief wil blijven en de miniclub zorgt ervoor dat jonge gasten zich geen moment vervelen. Dankzij de ruime en sfeervolle kamers en de smakelijke buffetten voelt dit hotel al snel als jouw eigen vakantiedomein. Vakantiegevoel gegarandeerd.

Vanaf

 658