Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Monte Mar Palace

🇵🇹Portugal
Ponta Delgada
hotel
Logies en ontbijt

Monte Mar Palace is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

21 april 2026, 8 dgn
 942

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hilton Garden Riga Old Town

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Riga? Hotel Hilton Garden Inn Riga Old Town is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3149 reizigers beoordelen Hotel Hilton Garden Inn Riga Old Town gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Hilton Garden Inn Riga Old Town, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Letland? Boek jouw vakantie naar Hotel Hilton Garden Inn Riga Old Town vandaag nog!

Vanaf

 362

Silver Sands Beach

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Protaras? Hotel Silver Sands Beach is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 207 reizigers beoordelen Hotel Silver Sands Beach gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Silver Sands Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cyprus? Boek jouw vakantie naar Hotel Silver Sands Beach vandaag nog!

Vanaf

 425

Baia Salima Kemer

Soort:
Zeer centraal gelegen clubhotel, in de wijk Beldibi, niet ver van Antalya en het centrum van Kemer. Na het optreden van de animatoren in het amfitheater, wordt er in de disco gedanst tot in de vroege uurtjes. Op het zand/kiezelstrand dat direct naast Baia Salima Kemer ligt, kun je lekker luieren of actief deelnemen aan een van de aangeboden watersporten.

Vanaf

 900

Mynd Adeje

Soort:
Je vakantie naar Tenerife wordt fantastisch als je verblijft in MYND Adeje. De inrichting is super modern en sfeervol. De kamers zijn ruim en van alle gemakken voorzien. Buiten vind je veel gezellige plekken om te chillen of om een goed boek te lezen. Ga je voor de hippe hangstoel, een fijne bank in de schaduw of voor een ligbedje aan het zwembad? Keuze genoeg. En keuze heb je ook met het verrassende halfpension concept bij MYND Adeje. Je ontvangt namelijk een krediet dat je gebruikt zoals jij wilt. Een smakelijke lunch of diner, of ga je voor die ene cocktail? Vanaf de gezellige rooftopbar heb je een prachtig uitzicht op de Teide vulkaan en de blauwe zee. En die zonsondergang ... wow! Met een drankje in de hand is dit ultiem genieten.

Vanaf

 670