Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Marina Club Suite

🇵🇹Portugal
Lagos
hotel
Logies

Marina Club Suite is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

22 april 2026, 8 dgn
Charleroi
 609

Bekijk ook deze aanbiedingen

Melia Ibiza

Soort:
Geniet van je rust in dit Adults Only hotel op Ibiza. Slaap in moderne kamers. Ga zwemmen in één van de drie verschillende zwembaden. Het hotel heeft een heerlijk dakterras waar je 's avonds kan genieten van een cocktail en live muziek. Je hoeft je tijdens jouw vakantie geen moment te vervelen. Bezoek het dorpje Santa Eulalia, boek een massage of een yoga sessie in het hotel of geniet van de zon op het dakterras. Voor eten hoef je het hotel niet te verlaten, ontbijten, lunchen en dineren kan allemaal in het hotel in één van de twee restaurants. Je kan niets anders dan genieten tijdens je vakantie in dit hotel.

Vanaf

 963

Village Mare Si

Soort:
Een vakantiepark direct aan zee, met veel groen en aan de prachtige kust van de Maremma streek in Toscane. Dat klinkt goed? Welkom op Villagio Mare Si, een ruim opgezet vakantiepark met bungalows geschikt tot 6 personen. De kinderen kunnen vrij rondlopen op de voetpaden door het park en kunnen lekker ravotten in het zwembad of bij de miniclub. 's Avonds lekker eten met elkaar bij de pizzeria op het park en nog even naar de avondshow met z'n allen. Of loop nog even naar het centrum van Follonica, voor een lekker ijsje of aperitief.

Vanaf

 1.052

Suneo Perla Beach

Soort:
Geniet van een ontspannen verblijf in Suneo Perla Beach, een modern en stijlvol 4-sterrenhotel in het hart van Sunny Beach. Met het zandstrand op slechts 250 meter en het bruisende centrum op 300 meter afstand, heb je alles binnen handbereik. Of je nu wilt relaxen bij het zwembad of juist de levendigheid van de omgeving wilt ervaren, hier kan het allemaal! De kamers zijn strak en comfortabel ingericht, en dankzij de All Inclusive-formule geniet je volop van heerlijke maaltijden en drankjes. Dit compleet gerenoveerde hotel is een echte aanwinst voor een zorgeloze vakantie in Bulgarije.

Vanaf

 649

Quinta Sao Miguel de Arcos

Soort:

Het is een stralende dag vandaag en een zacht briesje waait door mijn haar. Deze ochtend ben ik in de gezellige en levendige stad Porto. Wat zal ik eens gaan doen? Vol bewondering loop ik door de historische stad en ik kijk mijn ogen uit. Dan schiet me iets te binnen, want een goede vriendin heeft mij verteld dat de wijk Ribeira echt een aanrader is. Ik besluit die kant op te lopen.

Even later zit ik op een gezellig terrasje te genieten van een portie bacalhau-kroketjes, een typisch Portugees gerechtje. En inderdaad: met zijn gekleurde huisjes, speelse balkons en met als kers op de taart een prachtig uitzicht op de Douro-rivier is de wijk Ribeira echt een plaatje! Ik geniet van het zonnetje en sluit heel even mijn ogen. Paar minuten later hoor ik de kerkklokken luiden en ik kijk op mijn horloge. Ik schrik van de tijd, want ik heb om 13:00 afgesproken met Antonio de eigenaar van een authentieke quinta. Gelukkig is het niet ver rijden!

Een uur later kom ik aan bij de sierlijke hoofdingang op een pleintje met een prachtige kerk. Ik loop samen met Antonio over het terrein van Quinta Sao Miguel de Arcos. Dit vakantieadresje wordt omringd door een natuurlijke en rustige omgeving. Antonio vertelt me over de geschiedenis van dit authentieke plekje. De boerderij staat hier al sinds de 18e eeuw en is al jarenlang in het bezit van zijn familie. We nemen plaats bij het zwembad en het landschap trekt mijn aandacht. Noord-Portugal doet zijn naam echt eer aan, want het is hier zo mooi groen. Dan staat Antonio op en loopt naar binnen. Al snel komt hij terug met twee glaasjes portwijn en hij reikt mij een glas aan. “ Op het goede leven Eliza!” zegt hij terwijl we proosten. Ik neem een slok en proef het authentieke Portugal!

Vanaf

 690