Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fly & Go Aqua Hotel Riverside

Fly & Go Aqua Hotel Riverside

Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/algarve/) Zoals de naam al doet vermoeden, ligt Aqua Hotel Riverside aan de rivier Arade en beschikt over een eigen jachthaven. Mede door de nette kamers en de faciliteiten kun je hier heerlijk ontspannen. Wil je er toch op uit, dan kan dat gemakkelijk met je huurauto. Het centrum van Ferragudo ligt op 1,5 kilometer en met de boot kun je naar het strand.

Prijzen vergelijken

Fly & Go Aqua Hotel Riverside is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  240

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Vermont

Wil je verblijven in het hart van Newcastle upon Tyne? Het 4-sterren The Vermont Hotel combineert de grandeur van de jaren '30 met hedendaags comfort. Gelegen naast het historische Castle Keep en tegenover de Moot Hall, biedt dit hotel een prachtig uitzicht over de stad en de rivier de Tyne. Met slechts twee minuten lopen naar het centraal station en de nabijheid van de levendige binnenstad, is dit de ideale uitvalsbasis voor je stedentrip. Geniet van elegante kamers, een fitnessruimte en culinaire hoogstandjes in de 3 restaurants. Ontdek de bruisende stad Newcastle en boek nu je verblijf bij D-reizen!

Vanaf

 309

Appartementen Sunrise

Appartementen Sunrise is een zeer geliefd vakantieadres met een gunstige ligging in een rustig gedeelte van Kos-Stad. De service is heel vriendelijk en de sfeer is gezellig. Bij het gerenoveerde zwembad staan de zonnebedjes met parasols al voor je klaar. In de poolbar kun je gedurende de dag heerlijk een drankje bestellen. Klinkt goed toch?! Voor kinderen is er een apart kinderbad en een speeltuintje dus die vermaken zich ook. Je wandelt op je gemak naar het strand en in de directe omgeving zijn er voldoende goede restaurants te vinden waar je kunt aanschuiven voor een lekkere maaltijd. Relax en geniet van een fijne vakantie op het leuke eiland Kos!

Vanaf

 382

Ca’n Maries Hotel Rural

Soort:
'Een diamant, een juweel!' Miguel praat me in de auto bij als we onderweg zijn naar een bijzondere plek in het noorden van het eiland genaamd Villa Ca'n Maries. Pepe is de trotse eigenaar van dit juweel in het noorden. Een alom gewaardeerd en intrigerend persoon, die zijn sporen heeft verdiend in de politiek van Ibiza.

Miguel kent mij en kon niet anders dan ons met elkaar in contact brengen. We rijden samen door de rustige bosrijke heuvels. Villa Ca'n Maries ligt buiten het dorp, vlakbij zee en het lijkt net alsof je een stille oase binnenloopt! Pepe zit buiten op het terras aan de grote tafel en springt op als hij ons ziet. We schuiven aan en hij stelt de andere mensen aan ons voor. Het blijken bekenden uit de music scene. Nou ben ik niet zo'n grote clubber, maar sommigen herken ik wel. 'Cava dan maar?' en zonder antwoord ontpopt Pepe de kurk van een goede fles Spaanse Cava. 'Hier houd ik van', zegt hij, 'met mensen tafelen met zoveel mogelijk verschillende achtergronden.' Zijn Duitse vrouw Frauke schuift aan en ze beginnen te vertellen over hoe Ibiza in de jaren '60 en '70 een toevluchtsoord werd van hippies en hoe later het toerisme op gang kwam. 'En ook de feesten kwamen pas later.'

Pepe wil in de eerste plaats dat iedereen geniet van zijn pareltje Ca'n Maries. Een oase waar mensen komen voor hun rust in een huiselijke sfeer, met sfeervolle hotelkamers, lekker eten en een prachtige natuur. Die party's op Ibiza zijn er nog wel, verzekert Pepe me, maar 's nachts en ver weg van hier. Mijn glas wordt bijgeschonken, de kaarsjes gaan aan en achter dit idyllische plaatje klinkt het geluid van de krekels en kikkers. Ik zucht, het is zo waar: diamonds are a girls best friend.

Vanaf

 1.074